Sentino mocno o Maliku Montanie i akcji "Halo Policja"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-24 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

W ostatnim czasie można było podejrzewać, że relacje na linii Sentino - Malik Montana trochę się poprawiły, a fani tego, co 10 lat temu robili wspólnie obaj raperzy liczyli na kolejne kooperacje. Ale wygląda na to, że raczej nie ma co się ich spodziewać. W swojej autobiografii "Tatuażyk" Sentino ostro wypowiada się o Maliku, oraz całej akcji z filmem "halo policja", które krzyczał uciekając przed napastnikami.

Wśród osób, które go goniły był właśnie Malik, a co Sentino odpowiedział w swojej książce na pytanie o powody?

"Bo zobaczył, że na internecie można się wybić, że to jest biznes. Zrobili tak, ale nie zniszczyli mi życia, bo nie są w stanie czegokolwiek zniszczyć. Dlatego nie ma mozliwości fizycznej, żeby na przykład Malik stał się dla mnie zagrożeniem z racji tego, że zawsze będzie tylko moim żołnierzem nic więcej. Nie będzie mógł być kimś większym, obojętnie ile sukcesu by odniósł w życiu, zawsze będzie moim przydupasem. Zawsze będzie tą osobą, która się nauczyła wszystkiego ode mnie"

***

Bazantarnia
Nie zdziwilbym sie, gdyby sentino skonczyl w polityce, taki typ osoby jest idealny. Z kazdej strony rzucaja w niego gownem, a on dalej usmiechniety wyglasza swoje farmazony :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>