Malik Montana spotkał się z brytyjskimi legendami w Anglii

Malik Montana przebywa obecnie w Anglii przed koncertem w Londynie. Przy tej okazji spotkał się z lokalnymi legendami oraz wystąpił z bardzo popularnym cyklu.

Malik pojawił się na backstage'u koncertu Popcaana, gdzie mogliśmy dostrzec go razem z Giggsem i Kano - dwoma ikonami brytyjskiej sceny. Pierwszy jest jednym z najbardziej szanowanych raperów z UK a na swój album zaprosił go nawet Drake. Drugi to jeden z pionierów grime'u, mający na koncie współprace z Gorillaz czy Cragiem Davidem. W połowie pierwszej dekady tego wieku był to zdecydowanie jeden z najgłośniejszych europejskich raperów. Sam Popcaan to natomiast jamajska gwiazda dancehallu wydająca u Drake'a w OVO.

Oprócz tego Malik wziął też udział w serii "Plugged In", czyli występów na żywo u Flumez The Engineera - wcześniej pojawili się tam m.in. Russ Millions, ArrDee, Rondodasosa czy Skepta a Montana będzie pierwszym Polakiem w tym formacie.

Anonim
Props. Wiem, że polska cebula nie może znieść Malika, ale tak naprawdę kogo obchodzi polska cebula? XD
lolipopasasa
polska cebula nie znosi atencjuszy, pseudo gangsterów i pozerów bez kręgosłupa moralnego. Smakuje mi ta cebula, który wypluwa to beztalencie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>