Zui wraca po 2 latach singlem w duecie z Sentino - "Low Key"

video
dodano: 2023-11-03 13:30 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Tego połączenia chyba nikt się nie spodziewał! Zui powraca po niemal dwuletniej przerwie i prezentuje swój najnowszy singiel, w którym udzielił się szef Sicarios.

Premiery pierwszych utworów Zui datowane są na 2017 rok. Można ją usłyszeć gościnnie m.in. w utworach Białasa, Filipka czy też ReTo. W utworze „Low Key”, którym Zui kończy swoją niemal dwuletnią wydawniczą przerwę, udzielił się natomiast Sentino. Artystka już w 2021 roku otwarcie mówiła w socialach, że numer we współpracy z Sentino to jej marzenie. Na pytania fanów, co sądzi o właścicielu Sicarios, odpowiedziała, że jest genialny. Rok później raper napisał na Instastory, że poszukuje do swojego labelu utalentowanych artystów. Zui wysłała więc swoje demo, a Sentino od razu dostrzegł w nim potencjał.

Jedną z wysłanych piosenek była właśnie „Low Key”, która przypadła mu do gustu ze względu na klimat tożsamy z jego własną twórczością. Zui wraz z innymi artystami, których Sentino chciał przyjąć do swojego labelu poleciała na Majorkę, by pracować nad materiałem. Właśnie wtedy powstała zwrotka rapera.

Ostatecznie artystka nie podpisała kontraktu z Sicarios, a Zui i Sentino stracili kontakt na ponad rok. We wrześniu artystka ogłosiła natomiast, że wydaje „Low Key” w wersji solowej. Kilka dni przed premierą, w trakcie przenoszenia danych na nowy komputer, trafiła na wspólną wersję i stwierdziła, że byłoby szkoda, gdyby nie ujrzała ona światła dziennego. Odezwała się więc do Sentino, a on od razu zgodził się na wspólną premierę, wierząc w potencjał tego singla.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>