O.S.T.R. zdradza kulisy konfrontacji z OKIm

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-10-18 19:03 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

OKI nawinął na ostatniej płycie o tym, że O.S.T.R. podszedł do niego na żywo wyjaśnić wpis, w którym nazwał łódzkiego rapera arlekinem po publikacji kursu "Chcę zostać twórcą rapu". Autor "Produkt47" opowiedział potem o całej sytuacji w jednym z wywiadów, a teraz swoją perspektywę przedstawił Ostry.

W 2019 OKI napisał na instastory "Jak zostać twórcą rapu. Jak z żywej legendy zostać arlekinem" oznaczając profil Ostrego - była to reakcja na informację o kursie video, uczącym jak zostać raperem.

"Dosłownie przed wejściеm na scenę w Koszalinie/ Ostry, wk**wiony podbił wyjaśniać, czemu nazwałem go arlekinem/Dosłownie dziesięć sekund przed wejściem/Więc miałem wybór, ale jakbym wtedy wyszedł, mordo, byłbym leszczem" - rapował o tej sprawie OKI w numerze "Bardziej sobą niż kiedykolwiek".

Później w podcaście "Trójkąt" następująco skomentował tę sytuację: "Wychodzę na scenę, a Ostry na mnie wpada i zaczyna mówić. Zderzasz się z czołgiem, patrzysz na gościa, którego obserwowałeś całe swoje życie i on z tobą jedzie, a ty musisz podnieść gardę i rozmawiać z nim rzeczowo"

Teraz O.S.T.R. został zapytany o ten wątek przez CNE w Rap Kontenerze:

"Podszedłem do niego i zapytałem się: nie wiem czy masz tak w zwyczaju mówienie ludziom, że są arlekinami, a nie mówienie tego w twarz? Też mu powiedziałem, że rozumiem tę sytuację, bo rzadko się zdarza, że ten, który jest górze, żeby atakował tego, który jest na dole. Oczywiście mówię tutaj kolokwialnie. Jak jesteś na początku rapowej kariery to masz większe parcie, żeby zaatakować tego, co jest na górze, bo chcesz udowodnić, że jesteś zwyczajnie lepszy. Ja mu powiedziałem, że nie byłoby takiej sytuacji, gdyby to się wydarzyło teraz, w tym momencie gdzie jest on, bo podejrzewam, że jest ileś tam pięter nade mną. Nigdy nie zwróciłby uwagi na 43-latka, który by mu chciał pocisnąć. Wtedy on tego potrzebował i to zrobił. Był to moim zdaniem zabieg marketingowy. On to tłumaczył, że to było z punktu widzenia fana i się zawiódł. To co mi się nie podoba, co Oki o mnie mówi, to że nazwał mnie arlekinem za to, co robię teraz. To jest za szerokie spektrum. Jestem ojcem, wychowuję dzieci, więc co, za to jestem arlekinem? Czy za to, że mam 43 lata, nagrywam płyty i gram koncerty, na które ludzie chcą przychodzić? On mnie nazwał arlekinem za to, że zrobiłem masterclass. Jak możesz zarzucać komuś dzielenie się wiedzą? (...) To nie jest coś, co pojawiło się nagle. To jest po prostu dzielenie się wiedzą. Ja nie sprzedałem ryja na puszkach po piwie. Nie zrobiłem wielu rzeczy, w których ci młodzi akurat przesadzają" - mówi Ostry.

Pełny wywiad obejrzycie poniżej.

Sprawdź też:

O.S.T.R. do Maty: "Jeśli już o mnie mówisz, to mów prawdę"

O.S.T.R. śmieje się z zaczepki Maty: "To jest zabawne"

O.S.T.R. wymienia propozycje reklamowe, które odrzucił

Promocja tylko u nas: AZ, Paktofonika, Molesta, Mor W.A. i Killaz Group w Łodzi - bilety tańsze o 5% tylko z kodem POPKILLER5DAYONES

***

Tagi: 

Up
Jeżeli ta historia wydarzyła się dokładnie tak, jak w tym artykule - to żółta kartka dla OKIego. Będę go dalej sprawdzał mając ją z tyłu głowy.
Anonim
Pamiętam, że większość sceny miała z tego bekę, ale tylko małolat odważył się o tym powiedzieć. Z drugiej strony nie można się dziwić OSTR-emu, bo to jeden z bardziej chciwych i pazernych raperów w Polsce.
WSO
Ze co? Bylem chyba na 3 koncertach Ostrego ZA DARMO! Nie znam innego artysty, który by takie cos zrobil. A to, ze zgarnal siano za swoja ciezka prace to juz oczywscie boli wszystkich..
one
Chyba jeden z najlepszych raperów w Polsce. Mordo posłuchaj sobie OCB czy Tylko dla dorosłych.
Grande Props
Jakoś w USA to jest normalne, że świeży raper idzie np. do 50 centa poprosić o porady, aby nie popełniać tych samych błędów i zaoszczędzić czas. To że OSTR nie pajacuje w różowych włosach to nie znaczy, że nie rozumie jak funkcjonuje rynek muzyczny. Dlaczego miałby nie dzielić się wiedzą? To pokazuje mega hipokryzję OKI-ego, bo sam oficjalnie wyśmiewa taką cebulacką mentalność, ale jak nie miał fejmu to uwierało go to. Już kilka ruchów pokazało, że to strasznie fałszywy typ. Dali się panoszyć tym Matom, raperom z partii bez zasad, to teraz mają
StaryWyga
Kto to ten Oki?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>