O.S.T.R. wymienia propozycje reklamowe, które odrzucił

video
dodano: 2023-08-31 14:50 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Na kanale Asfalt Records pojawił się klip do wspólnego utworu O.S.T.R. i młodego wychowanka labelu - LUCK7 pod tytułem „Tybet Freestyle”. Artystę mogliście usłyszeć na najnowszym albumie O.S.T.R. - "Diaporama", gdzie udzielił gościnnej zwrotki w numerze "Stevie Wonder".

W swojej zwrotce O.S.T.R. ujawnia kulisy niedoszłych współprac reklamowych z kilkoma znanymi markami m.in. Play, ING, LVbet czy Provident. "Ekstra paru baniek nie ma. J*bać, przeżyję. Zawsze chodziło o jakość, nie za ile"- słyszymy.

*** [reklama] Bilety na koncerty O.S.T.R.'a znajdziesz na eBilet.pl ***

***

Grandmaster Caz odbiera Złotego Popkillera w kolebce hip-hopu! (Popkillery 2023)

Tagi: 

Anonim
Ta kurva tu bańke odrzucił a pokusił się na 500 zł za feat.u konfidenta, uliczny łoesteer. To już lepiej było wystąpić w tej reklamie.
Anonim
Ty to pewnie byś lache zrobił za tą bańkę
o.s.t.r.
ostry idealny nie jest, na pewno wiele osiągnął, ale też nieźle się przeżał. generalnie jest z pokolenia, w którym był jakiś etos rapera i komercję odbierało się jako coś złego. ludzie starali się pogodzić etos ulicy z występowaniem na scenie, albo sprzedawać świeże płyty jednocześnie ignorując przeboje. dzisiejsi raperzy już tak nie patrzą. nagrywają co chcą, sprzedają jak chcą. walą sobie konia mordą i nazywają to rapem. kłamią, korzydstają z ghostwriterów i to normalne. dawniej największą obelgą było, ze się sprzedał, albo że jest nieprawdziwy. dziś ma się tylko wypromować i to wszystko. może to i dobrze, że ostrego nie było na plakatach reklamowych. skoro potrafi wyżyć z samych koncertów i płyt to sobie coś udowodnił
Xsosior
Mordo, twoj komentarz w punkt, obiektywnie, prosta rozkmina

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>