O.S.T.R. wraca z pierwszym albumem od 3 lat! Singiel i preorder

dodano: 2023-03-16 15:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 13)
ostry

W 2019 roku O.ST.R. wypuścił album "Instrukcja Obsługi Świrów", rok temu dostaliśmy EPkę "042 Requiem". Dzisiaj raper wraca do słuchaczy z zapowiedzią pełnoprawnego materiału...

W sieci pojawił się utwór "FLAM", który w ironiczny sposób opowiada o tym jak O.S.T.R. był wielokrotnie skreślany przez nauczycieli i skazywany na przysłowiowe "kopanie rowów". Kawałek ten rozpoczyna również promocję kolejnego krążka od rapera pt. "DIAPORAMA". 

Album w większości został wyprodukowany przez samego O.S.T.R.ego, który podczas przerwy wydawniczej podróżował po Europie i USA w poszukiwaniu nowych brzmień, efektem było nawiązanie współpracy z Carnsem Hillem - prekursor gatunku UK drill i producentem m.in. Skepty.

"DIAPORAME" możecie zamawiać w preorderze na stronie nowyostr.pl

ZDRADZAMY KULISY POPKILLERÓW - historia i ciekawostki

Tagi: 

Włodi
A 042 przepraszam co to było?
Janusz...
OSTR to klasyczny rap. Jeśli "słuchacze" chcą czegoś innego to nie chcą rapu... jeśli chcą coś nowego to chcą DISCO POLO... rap czy hiphop to gatunki same w sobie. Nie ma ich ewolucji... to co jest nowe nie przypomina tych gatunków muzycznych... więc nie widzę powodów, aby je porównywać.
Oszop
Siemanko .był jeszcze album "gniew".
słuchacz
O.S.T.R. miał już swoje 5 minut sławy. Od dawna nic dobrego nie nagrał i chyba nie zauważył, że ludzie chcą dziś słuchać innego hip-hopu.
Anonim
No bo wy wolicie słuchać disko popu. I nie ludzie tylko dzieciaki z podstawówki.
Anonim
Innego hip hopu czyli gówna w stylu young leosi czy innego maty na przykład
Gta
Innego hip hopu czyli jakiego maty czy young leosi czy jeszcze jakiegoś innego gówna akurat Ostr to prawdziwy rap
wTF
o k... niezły kabareciarz z Ciebie. "innego hiphopu' czyli plastikowego popu, nazywajmy rzeczy po imieniu. młoda leosia robi pop nie rap, niedługo nagra feata z zenkiem i nazwie go ponad podziałami.
I
Podbijam ww 4 komentarzom O.S.T.R. to jest rap byłem na jego koncercie u siebie i nadal tak twierdzę młodzi ludzie którzy słuchają tej leosi maty multiego kìzo oliwki itp to jest dla nich rap nie dla mnie oni chowają się na tym innego rapu nie znają chyba nie wnikam w to jeżeli chodzi o pl rap to O.S.T.R. Wzgórze Pih Chada Kaliber Molesta Peja TDF HST Jano Wierni ogólnie rzecz biorąc całą klasyka pl rapu A z nowszych rzeczy to np Miły Atz tyle w tym temacie.
Okleyna
Nie zauważył bo sprzedaje mnóstwo płyt i sale koncertowe.
Senseiii
To prawda ostr robi prawdziwy rap, tylko brakuje tam JAJ. Dokładnie tak panowie, po takim weteranie jak on spodziewałbym się konkretnej odpowiedzi na tą pseudo rapową scenę. Zamiast powiedzieć co myśli jak Grande Connection to on obiera łatwe cele jak Kizo, któremu zrobił promocję batonów i jakąś Leosie. Od OSTRa spodziewałbym się właśnie nie gryzienia w język.
Hip Hop.
OSTR dożywotni szacun, definicja słowa HIP HOP Wszystkim polecam ten mixtape 042 Requiem, który był głównie sprzedawany na koncertach z okazji 20-lecia, bo jest ciężkim sztosem. Powrót do klimatu z najlepszych lat. Singiel też topka, widać przerwa dobrze Adasiowi zrobiła.
H
Podbijam dożywotni szacun dla O.S.T.R..

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>