Rapował przez 47 dni aż dogra mu się OKI - no i się dograł!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-08-07 07:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 3)

Na TikToku popularne są filmy, w których twórcy robią coś ileś dni czekając na reakcję oznaczanej osoby. Podziemny raper ywiS postanowił wystartować challenge "Rapuje dopóki Oki nie dogra mi się do numeru", gdzie przez kolejne 47 dni publikował filmiki z surową nawijką live.

Po 47 dniach pod jego filmem pojawił się wpis z profilu OIO, proszący by w następnym zostawił wolne miejsce na bicie. Zrobił to... a zaraz po publikacji na profilu OIO pojawił się duet, w którym OKI dorzuca do kawałka swój freestyle.

ywiSa mogliście już słyszeć także na naszych łamach - 27-letni szczeciński raper był jednym ze zwycięzców konkursu na remix singla Popkiller Młode Wilki 8 "Gdy zapada zmrok", gdzie pojawił się obok m.in. Waimy, Edzia, Młodego M czy Bryana.

@oio.wav #duet z @ywiS #oki dźwięk oryginalny - ywiS

Gdy zapada zmrok - Oficjalny Remix (Popkiller Młode Wilki 8) #gdyzapadazmrok

Tagi: 

Masakra
Z jednej strony trochę mało szacunku żeby taki freestyle bez prevek wrzucić. Mógł mu się dograć tak żeby to wypuścić i nabić typowi fame bo szczerze się spodziewałem, że to jakiś łak będzie, a tu zaskoczenie. Z drugiej strony za co można pochwalić Okiego to wyczucie bitu od początku i flow z byle słów potoku - na momencie patenty, których inni raperzy nie mają w całej karierze.
wszyscy brzmią tak samo
patenty? jeżeli monotonia i brzmienie jak wszystkie wacki to patent. To masz racje. haha im bardziej w las, tym więcej KSERO
xd jan
ywis to chłop który nie może się wybić od kilku lat i łapie się wszystkiego by było o nim głośno. Wielce miał kończyć karierę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>