Bedoes, White, Szpaku, Chivas i Kuqe razem w singlu "GUGU x 2115"

W dniu premiery albumu "Rodzinny Biznes" 2115 serwuje nam surowy klip do równie surowego bangera, w którym linijkami wymieniają się Bedoes, White, Kuqe oraz reprezentujący GUGU Szpaku i Chivas. Video zostało częściowo zrealizowane na GUGU Festivalu.

2115 - GUGU x 2115 ft. Bedoes 2115, White 2115, Kuqe 2115, Szpaku, Chivas (prod. AXL Beats)

15Rachel
to jest to! wolę to niż numery z Wersow.
90'S
Szpaku"rymuje" w kawałku „W Polsce wyznaczamy trendy”? No i tu nachodzi pytanie jakie k.rwa trendy chyba zajebistego p.dalstwa i g.wna ja tak to rozumiem może dla was pokolenia XYZ jest to rap ok szanuję to a dla mnie osobiście to nic nie ma wspólnego z rapem.
No tak...
W latach 80-tych ich rówieśnicy kitrali się po piwnicach, garaż, gdzie sami grali na instrumentach, na których sami uczyli się grać. Nazywało się to "punk" za co mieli przejebane nie tylko u władzy. Np taka kapela jak "Moskwa" musiała cenzurować swoją własną nazwę żeby w ogóle móc dalej działać, gdzie ich teksty po tylu latach są jeszcze bardziej aktualne niż wtedy. Teraz wychodzi banda takich beztalenci, która nie posiadając nic wartościowego do przekazania ma o sobie takie ego jakby w ogóle wymyśliła muzykę przy jak najmniejszym nakładzie jakichkolwiek skilli. Niestety jest popyt, jest podaż. Kilkadziesiąt lat wstecz za sam fakt nagrywania takiego shitu byliby jechani przez ulicę, przez służby jak i przez udręczonych przez ówczesny system ludzi. Nie oszukujemy się, czasy gdzie muzyka szła w jakość, a nie w ilość dawno minęły. Teraz prawdziwych perełek trzeba szukać w czułościach internetu, a te k***y srając w uszy mają czelność nazywać to trendami.
Wicher
A ci znowu zgrywaja gangusow, to juz chyba nie dziala nawet na te 12latki?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>