2115 ujawnia tracklistę - wśród gości Taco, Pezet czy Doda!

2115 odsłania spis numerów, które czekają na nas na ich wspólnym wydawnictwie. A będzie to aż 36 kawałków na dwupłytowym materiale!

Lista może zaskakiwać - mamy tu zarówno mainstreamową czołówkę (Pezet, Taco, Szpaku) i dobrych znajomych grupy (Chivas, Mr. Polska, Young Multi), jak i postacie spoza rapgry (Doda i Wersow). Znajdziemy też wspólny numer z osobami przecierającymi w Polsce trapowe szlaki - Koldim, Pablo Novaccim i Maciejem Sponsem.

Wola
Na zdjęciu to bywalcy Błękitnej Ostrygi? Nie rozumiem po co goscie jak Taco, Pezet czy Kaz dogrywaja sie takim wackom?! Pisk 12latek juz nie jest im potrzebny do zycia raczej. White ostatnio u pezeta dal tak zenujaco slaba zwrotke, ze wstyd by mi bylo ja rzucic na plyte pikeja, a co dopiero do pezeta. A ten mu sie w podziece dogrywa. Do bagaznika ich schowac wszystkich i tyle
Krzysztof
Wbrew temu co napisałeś takie nieboszczyki jak pezet muszą niemalże prosić o możliwość dogrania się dla tych łaczysk z 2115. Zasięgi generują pieniądze. Rap to biznes jak każdy inny.
Kuciapens Kuciapnik
Dno dna i tony mułu, jak nisko upadły polskie hip hopy, że cos takiego jak 2115 w ogole zaistnialo i do tego jeszcze ma miliardy słuchaczy, no ludzie, szanujmy sie...
xd jan
Od ładnych kilku lat jest lizanie się po rowach wzajemnie, tylko nieliczni z starej gwardii zostali normalni. mam na myśli np. Pięć Dwa (Hansa i Deepa), Bisza, Łonę i kilku jeszcze by się znalazło. Pozostałe dziadki robią to tylko dla szmalu, brak jakiejkolwiek pasji w tym tylko cyferki i szmal. Za kilka lat jak tak dalej będzie w PL to będzie gatunek wymarły.
Pezet
Pezet dogra się każdemu byle fejm utrzymać.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>