Bedoes reaguje na zdewastowanie wrzutu 2115 na Służewcu

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-02 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

2115 z okazji premiery numeru "Ketchup" doczekało się wrzutu na kultowym służewieckim murze - niestety ktoś postanowił zamazać pracę, atakując skład. Jak zareagował na to Bedoes?

Raper pokazał na swoim TikToku zdewastowane graffiti z przekreślonymi ksywkami i dopiskiem "J**ać Was kondony". Co z tym zrobił? Poniżej pokazujemy cały film, a resztę zdradzamy pod nim, by nie popsuć chętnym oglądania.

@bedoes2115

to ja wkurzony:

dźwięk oryginalny - bedoes2115

Bedoes postanowił jedynie... poprawić błąd językowy, który wykonał autor tego destroyu. Wziął spray, by poprawić "kondony" na "kondomy", mówiąc: "Strasznie mnie to wk***iło, dlatego przyjechaliśmy zrobić z tym porządek. Kondomy, k***a łosiu pi***ony". Resztę zostawił nienaruszoną.

*** [reklama] Bilety na koncerty Bedoesa znajdziesz na eBilet.pl ***

Skepta odbiera Popkillera i dziękuje polskim fanom!

Tagi: 

no
przyjechal w bagazniku?
Gal Anonim
a to akurat calkiem zabawne
90'S
Dobrze że przesłuchałem cotygodniową audycję Druha Sławka w Radiu Ram(Najlepszy Groove W Mieście),przy okazji pozdrawiam Druha Sławka bo jestem w dobrym humorze jak przesłuchałem teledysk B i przeczytałem ten news o B i jego ekipie z tą akcją na Służewcu po 1 B i jego ekipa niszczą tę piękną kulturę HH to co wy reprezentujecie to jest to samo co robi kiziopizio multi brasil czy leosia tzn g.wno totalne tego rapem nie mozna nazwać byłem na koncercie O.S.T.R. w moim mieście i to dla mnie był Hip Hop na scenie Mc i Dj a ten wrzut z jego ekipą i nazwanie ich j.banymi k.ondonami to jest prawda tylko Hip Hop a ten B i jego ekipa nie reprezentują tej kultury takie jest moje zdanie i tych osób które to zrobiły na tym Służewcu bo reszta graffiti jest OK oprócz tego wrzuta ketchupa tego B i jego ekipy.
Grafitititi
Bardzo mi się podoba ta dewastacja. Pozdrawiam wandali.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>