Kanye West chwali Hitl*ra i znów dostaje blokadę Twittera

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-02 11:59 przez: Michael Moch (komentarze: 10)

Dziś rano po raz kolejny Elon Musk zablokował konto Kanye Westa na Twitterze. "Robiłem, co w mojej mocy. Mimo to ponownie naruszył naszą zasadę zakazującą podżegania do przemocy. Konto zostanie zawieszone" - mówi właściciel platformy.

1 grudnia Kanye West był gościem programu podcastowego "InfoWars" prowadzonego przez Alexa Jonesa, skrajnie prawicowego zwolennika teorii spiskowych. Raper pojawił się w programie z twarzą zasłoniętą czarną maską i nie było to jego pierwsze wystąpienie bez pokazywania twarzy.

Kanye West zszokował wypowiedzią na temat Hitlera:

Podczas podcastu Kanye nawiązał do Hitlera. - ''Dostrzegam w nim wiele pozytywnych cech. Każdy człowiek ma coś wartościowego, coś ze sobą wniósł, zwłaszcza Hitler. Ten facet… wynalazł autostrady, wynalazł mikrofon, którego używam jako muzyk" - opisywał raper jednego z największych zbrodniarzy w dziejach. Takie stwierdzenie zaskoczyło nawet Jonesa. Gospodarz programu przypomniał swojemu gościowi, że przecież "naziści byli bandytami". - "Ale robili też dobre rzeczy. Musimy przestać obrażać nazistów przez cały czas'' - zaapelował Kanye.

Raper zasłynął wcześniej wzbudzającymi ogromne kontrowersje wypowiedziami, za które m.in. w ostatnich dniach znalazł się w gronie finalistów dorocznego konkursu na "antysemitę roku", organizowanego przez organizację pozarządową StopAntisemitism.

Kontrowersje wokół muzyka sprawiły, że współpracę z nim zerwało wiele znanych marek. Podsumowywaliśmy to w tym artykule.

Kolejnym powodem zablokowania Twittera Ye było to, że w jednym ze swoich najnowszych tweetów muzyk zamieścił symbol będący połączeniem żydowskiej Gwiazdy Dawida i swastyki. 

Tagi: 

15Rachel
on jest odklejony.
Anonim
Serio ocenzurowaliście ,,hitlera"? iekawe co na to polskie partyjniaki z twittera bo jak coś tam powiedział o blm i dał bluzę z papieżem to był nowy idol, finalnie za słowa o blm przepraszał a teraz chwali hitlera, mózg się gotuje pewnie wyborcom jedynej słusznej partii. xd
Mateusz Natali

Tak, ocenzurowaliśmy dlatego że już raz po newsie o "Hitler Wears Hermes" Westside Gunna algorytmy FB zdjęły nam newsa i nałożyły ostrzeżenie :) Wrócił dopiero po jakimś czasie po interwencji, ale niestety musimy poruszać się w świecie algorytmów tak by nie ryzykować że za takie coś nagle spadnie nam fanpage.

mur*yn
Nie dałoby rady dać innego tytuły na stronie i innego na FB, albo cokolwiek? Hip-hop to kultura wolnych i niepokornych ludzi. Jak nawet portal hip-hopowy daje się terroryzować i zaczyna cenzurować wypowiedzi raperów, to kto ma się ostać?
Mateusz Natali

Nie da się tak zróżnicować tytułu, jak widzisz dalej w treści jest bez cenzury, a w tytule daliśmy ją tak by i tak było od razu widać o kogo chodzi. Ja w pełni rozumiem Twoje podejście, niestety przez to że internetem sterują algorytmy to łapią słowa klucze bez kontekstu i trzeba się jakoś w tym poruszać. Tutaj to mała sprawa, ale np. Gural musi podpisywać swoje rzeczy jako DGE zamiast donGURALesko bo przez patoyoutubera Gurala zbanowanego dożywotnio na YT ucina teraz ostro zasięgi wszystkim filmom w których pojawi się 'Gural' - pisaliśmy o tym w 2019 ale ciągle chyba nic się nie zmieniło bo wszystkie nowe klipy na YT są opisane DGE https://www.popkiller.pl/2019-03-17%2Cdonguralesko-obrywa-rykoszetem-za-...

Anonim
To na grubo się bawią na tym fb, niedługo wpiszesz ,,hitler" w google to nic nie wyskoczy a po kilku h psy Ci wpadną na chatę i będą szukać flag 3 reszy xd
mur*yn
Dzięki za odpowiedź. Pewnie ciebie to boli nie mniej niż mnie. Może kiedyś powstanie jakaś technologia, która nie wymaga cenzury. Pozdawiam. Robicie świetną robotę.
Cenzura
Co to jest Hitl*r, przepraszam? Sta*in też? Google wam zle wypozycjonuje strone? What the fuck.
Tylko Grande
Ten facet chce chyba stracić cały majątek :D
Anonim
Korwin Mikke rapu XDDD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>