Peja po raz drugi nazywa Bedoesa "fają"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-20 14:35 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

W nowym singlu ZBUKA Peja nie gryzł się w język i rzucił wersy wycelowane w Bedoesa. Wywołało to małą internetową wymianę wpisów.

"Jedyny słuszny przekaz, prawdziwe męskie granie / Nie jak faja co świruje, w tej gangowej bandanie" - słyszeliśmy w utworze. Bedoes odniósł się do słów Rycha cytując fragment klasycznego numeru "Co Cię boli?" mówiący: "W niekorzystnym świetle stawiać chcą poryte dekle / Żal ci dupę ściska, tylko na tym znasz się biegle".

Jeśli ktoś zastanawiał się jeszcze czy "faja" dotyczyć miała członka 2115 to reakcja poznańskiego rapera rozwiewa wątpliwości. Tym razem na jego instastory pojawił się krótki rymowany filmik, w którym słyszymy: "Jakaś faja, co cytuje mnie ze Spotifaja od rana tutaj taka awaria social mediach"

Galeria

Tagi: 

Wicher
Do Rycha mi baaardzo daleko, ale niech cisnie po tych paralitykach z emo-gangow ile wlezie.
xd jan
Najlepsze jest to że ten grubas odpowiedział Ryśkowi jego kawałkiem samemu sobie cisnąc. Rychu jeż jest tak zasłużoną osobą na scenie że ciężko jest mu pocisnąć będąc jakimś łakiem z 12-letnimi słuchaczami
Kl@un Szyderca
Do Rycha mam duży dystans bo często pokazał, że jest hipokrytą ale w tym przypadku sytuacja dla mnie jest jasna ponieważ po prostu nie znoszę tego B do S grubasa. Napiernicza jakieś wersy kompletnie bez sensu i treści jakby miał problemy z głową. Np. jego gościnna zwrotka na poprzedniej płycie Gurala to jakaś pomyłka: "bedoes dziwko, bedoes dziwko". A niech wypierdziela...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>