Kooperacja Roku - zagłosuj (Popkillery 2022)

dodano: 2022-03-23 13:18 przez: Redakcja (komentarze: 8)

Zanim przejdziemy do singli czy płyt roku przyjrzyjmy się najciekawszym i najlepszym zestawieniom artystycznym, muzycznym krzyżówkom czy kontrastom, nieoczekiwanym zderzeniom dającym zapadający w pamięć efekt - albo wyczekiwanym od dawna współpracom, które wreszcie doszły do skutku. Która z wielu intrygujących kooperacji roku 2021 zrobiła najlepsze wrażenie?

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na czwartej oficjalnej gali, która już 26 kwietnia 2022 (wydarzenie tradycyjnie transmitowane będzie na PopkillerTV). Kolejne kategorie będziemy odsłaniać stopniowo w ciągu kilku najbliższych dni.

Głosy oddawać możecie w poniższej ankiecie, czas macie do 14.04. do 23:59. Głosowanie jest dostępne dla każdego - zarówno użytkowników zalogowanych jak niezalogowanych, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.

Przy każdym pytaniu widoczny jest mały przycisk "wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Dużego czerwonego przycisku 'Wyślij odpowiedzi' na dole całej ankiety użyj dopiero gdy oddasz głosy we wszystkich dostępnych kategoriach - pełen wykaz odsłoni się w tym tygodniu.

Pod ankietą znajdziecie playlistę na Spotify ze wszystkimi nominowanymi utworami.

SICARIO
KRÓL JEST JEDEN
Polcyn
❤️!
Anonim
Niestety nie ma na liście, ale jak kooperacja roku to tede aka. pdf x komenda główna policji - biełyje donosy
Dejv
Wstawaj !
Jacula3zlote
Ale ze koleś o ksywie Jack Harlow nie został wymieniony w odkryciu roku? Xd
olol
jack harlow już jest na pierwszej scenie od 3 lat..
bigjohnson135pl
gdzie gunna i pushin p ochujeli
michas123
tylko sento oooo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>