Teledysk Roku - zagłosuj (Popkillery 2022)

video
dodano: 2022-03-22 17:54 przez: Redakcja (komentarze: 10)

Nie wiemy czy szybciej rośnie liczba rapowych klipów (mierzona już w tysiącach rocznie), ich budżety czy ich jakość. Hip-hopowe klipy to coraz częściej dzieła same w sobie i na dobre minęły czasy prowizorki. Zanim damy Wam do wyboru single pora na teledysk - prosimy, by zwracać tu przede wszystkim uwagę na warstwę wizualną oraz na to, jak koresponduje ona z numerem.

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na czwartej oficjalnej gali, która już 26 kwietnia 2022 (wydarzenie tradycyjnie transmitowane będzie na PopkillerTV). Kolejne kategorie będziemy odsłaniać stopniowo w ciągu kilku najbliższych dni.

Głosy oddawać możecie w poniższej ankiecie, czas macie do 14.04. do 23:59. Głosowanie jest dostępne dla każdego - zarówno użytkowników zalogowanych jak niezalogowanych, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.

Przy każdym pytaniu widoczny jest mały przycisk "wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Dużego czerwonego przycisku 'Wyślij odpowiedzi' na dole całej ankiety użyj dopiero gdy oddasz głosy we wszystkich dostępnych kategoriach - pełen wykaz odsłoni się w tym tygodniu.

Pod ankietą znajdziecie playlistę ze wszystkimi nominowanymi teledyskami

Tkaczyk
super :)
matimacher
yfl
15Rachel
Ej, czemu muszę kilka razy zatwierdzać swoje odpowiedzi?
SzymoniastyBstok
tylko prawdziwy rap
Dronb
W "Album roku USA" nie ma 2 z 3 moich top albumów 2021 roku. Yelawolf wydał w 2021 zaje*isty "Mud Mouth", który jest w moim top 3, album z Riff Raffem, album z Caskeyem, nie mówię już o EPce z DJ Paulem, a wy wrzuciliście do głosowania tylko album z Muggsem, który słyszeli chyba tylko fani Yelawolfa :D I wstyd, że pominęliście GRIP - I Died For This
OMEN
White Widow
Turson
Szkoda ze chivasa nie ma bo zrobił sztos totalny na narcyzie
BLESS
WW/Vkie TOP
Xoxx
Where Pull up sobelka halo
xSheQu__
ReTo TOP

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>