Malik Montana komentuje zagraniczny sukces singla "Jetlag"

dodano: 2022-02-13 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

"Jetlag" Malika Montany i DaChoyce stał się viralem, wskakując na karty "na czasie" YT w kilku europejskich krajach, od Norwegii po Holandię. Raper regularnie udostępnia screeny z kolejnych krajów na swoim Instagramie, a teraz krótko skomentował sukces swojego najnowszego singla.

"JETLAG TO DOPIERO START
JAK KIEDYŚ MOWILEM ZE SPRAWIE ZE MUZYKA PO POLSKU BĘDZIE ODNOSIĆ SUKCES ZA GRANICA TO SIĘ ŚMIALI ZE TO NIEMOŻLIWE. CIESZĘ SIĘ MEGA ZE POLONIA ZA GRANICĄ DAJE TAKI SUPPORT.GM2L WE INTERNATIONAL BABY. Pisza o nas wszedzie media zagraniczne,pozycje na youtubowych kartach na czasie idą w górę" - czytamy na profilu szefa GM2L.

Tagi: 

Waldemar Kasta
jebaniutki podjebal styl z tego nnumeru Ja.Balvin x Skrillex- In Da Getto
VVeider
Moim zdaniem ni chuj.
Anonim
To znany kseroboj, jeszcze się pcha na siłę z takim czymś za granicę, chyba liczy że ludzie nie załapią.
s.
Za granicą mają szczęście, że nie kumają tego co on pierdoli :)
Kukla
Ważne, że buja. Takie czasy. Nie ważne czy rozumiesz Xd dla mnie to jest asluchalny trak ten jetlag, ta laska tak piszczy że aż bębęki z uszu same spierdalaja
Anonim
Polacy za granicą mu nabili wyświetleń, on właśnie trafia do takiej patologi od gej mma i innych linkiewiczów. On sam piszę o poloni za granicą może to jego patent na sukces za granicą na skróty.
Ghostface
To nie Polacy nabili tylko nagrał ze znana wokalistka. Przecież jak nagrasz np z takim Daddy Yankee czy innym don komarem, to masz miliony wyświetleń choćby tam były same ścieki zamiast treści. Typ lirycznie jest takim noskillem ze to się w głowie nie mieści. Atrapa znanych artystów zza granicy. Tylko u nas cis takiego może być tak rozchwytywane bo słuchacze są nieświadomi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>