Arkadiusz Milik wskazuje swoich ulubionych polskich raperów

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-01-06 09:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 15)

Rap jest coraz popularniejszy wśród naszych piłkarskich reprezentantów, którzy dzielą się publicznie swoimi rekomendacjami. Tym razem rąbka tajemnicy uchylił Arek Milik.

Napastnik Olympique Marsylia został zapytany na instagramowym Q&A o to, który polski raper jest jego ulubionym. Podał w odpowiedzi aż 4 ksywki - Quebonafide, Matę, Palucha oraz Tymka. Nie znamy jednak konkretnych utworów, których słucha najchętniej. Poniżej screen jego wypowiedzi.

Galeria

Johny M.
Tylko że mata i Tymek to nie raperzy.. to wytwór machiny internetu ..nie mają nic wspólnego z rapem.wypromowala ich gimbaza o nie za dużym rozumku a dalej poszło...to wstyd dla Polskiego Rapu że coś takiego jest uznawane za raperów.. to już jeden osiem l było dużo bliżej rapu niż oni..
nigga69
Mata jeszcze tak, ale tymek to pierdolony wack ktory nie potrafi kompletnie rapowac, gorszego rapera dawno w polsce nie bylo. nawet zabson czy malik nie sa tak tragiczni jak on
Anonim
quebo i paluch to też nie raperzy i też wypromowała ich gimbaza, to co napisałeś pasuje bardzo dobrze do ich wszystkich. WGl strasznie słabą tą czwórkę ten piłkarz podał.
Noreaga
Paluch zjada takiego Peje. Wystarczy zobaczyć frekwencje na koncertach, czy sprzedaż cd. Peji słuchają stare patole.
Anonim
Zjada popularnością w gimnazjum chyba. Peja miał frekwencję i sprzedaż jak kciuka jeszcze nikt nie znał.
cbacrew
Ciekawe bo jong lełosia, mata i martyniuk też mają frekwencję i sprzedaż... Moda na palucha powoli mija i niedługo zobaczysz tą sprzedaż. Tede też tak się odkuł i był gwiazdor a ostatniej płyty ile poszło? 1000 sztuk? Peja to jest od ch czasu na scenie więc nie dziwne że fame nie ten co kiedyś. Jakby zrobił z 4 lata bez płyty i teraz wydał to byś zobaczył sprzedaż.
Baxter
Kaliber 44 wyczekał swoje i za to nic nie dostał także powodzenia z takim myśleniem
Anonim
Wojtek jastrząb tak zrobił i się udało dlatego że mimo braku muzyki gdzieś tam się wyświetlał ciągle no i dostosował się do młodych bardziej.
fff
Otóż Paluch nie ma podejścia do Peji. Peja jest na scenie 3 dekady. Wyznacznikiem są dla ciebie wyświetlenia? Myślisz, że Peja nie potrafiłby tak jak paluch kopiowac trendów z Niemiec i Francji by szybko przerzucać je do nas? Paluch jest totalnym łakiem. Chociaż technicznie to obaj nie mają nawet podwójnych rymów, co na takim etapie popularności jest żenujące
Rakim
Jaki piłkarz tacy MC. Wszystko się zgadza. Cebulandia w sumie nie ma dobrych raperów.
Biczplis
Panowie powyżej, jak można mieć pretensje o to czego ktoś słucha? Albo że ma inne zdanie na temat wymienionych twórców? A Noreaga to już totalnie odleciał
Anonim
Bo to Polska kraj 40 milionów ekspertów w każdej dziedzinie życia zresztą widzisz komentarze
Anonim
Słuchać można ale chodzić i wkręcać wszystkim że to wybitny rap to trochę beka, a niektórzy tak uważają. Są jakieś granicę. Mi się osobiście nie podoba to co Milik wymienił, nie podoba to nawet mało powiedziane, ale nie mam go z tego powodu za debila czy coś takiego.
Tragedia
Beka to jest z tego że nawet nie potrafisz przeczytać 2 zdań ze zrozumieniem melepeto
ODB RIP
No a czego on może słuchac? wpisał sobie w google najpopularniejszych "raperów" w Polsce i wyskoczyło mu tych czterech. Jeden łaczysko i syn polityka, drugi to łak bez techniki, który kopiuje sprawnie zachodnich artystów, trzeci to discopolowiec, który z rapem i dobrymi rymami nie ma nic wspólnego. Jedynie quebo na pierwszych albumach robił dobry rap jak na ten kraj, ale teraz poziom drastycznie spadł

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>