Polo G, Berner, Lil Peep, Lecrae & 1K Phew, Khalid i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Mamy weekend, więc czas na zebranie najważniejszych premier mijającego tygodnia.

Polo G wrócił z "Hall Of Fame 2.0". Nowa wersja płyty z czerwca tego roku zawiera dodatkowo aż czternaście utworów, więc można to traktować, jak swego rodzaju podwójny album. "GOTTI" najnowsze solo Bernera, także zaliczyło premierę w tym tygodniu. Gościnnie między innymi Nas, Rick Ross, Jadakiss i Wiz Khalifa. Swój debiut wydał Nardo Wick, 19-letni raper z Jacksonville na Florydzie, autor hitu "Who Want Smoke?". Na "Who Is Nardo Wick?" dostajemy osiemnaście numerów i gościnki między innymi od Hit-Boya, Future'a czy Lil' Baby'ego. Wspólnym projektem "No Church In A While" zaatakowali Lecrae i 1K Phew, z nowym materiałem pt. "Scenic Drive (The Tape)" wrócił Khalid.

Co poza tym? Raperka i wokalistka Tierra Whack również zaznaczył swoją obecność na scenie, tym razem zaledwie trzykawałkową epką pt. "Rap?". Otrzymaliśmy także EP "HIGH FASHION" stworzone przez Lil Peepa i Harry'ego Frauda jeszcze za życia rapera. W premierach z tego tygodnia znalazło się też coś dla miłośników nowojorskiego, ulicznego brudu. Styles P i Havoc wypuścili zapowiadane od jakiegoś czasu "Wreckage Manner". Ledwie dziesięć utworów, ale singiel "Nightmares 2 Dreams" zaostrzył smak na cały projekt. Oprócz tego wrócił jeden z czołowych MC undergroundu Mach-Hommy, w sobotę ukazał się jego "Album: Balens Cho (Hot Candles)". Warto też wspomnieć, że drugą solówkę w karierze nagrał J.U.S z pochodzącego z Detroit kolektywu Bruiser Brigade, za którym stoi Danny Brown.

Wszystkie okładki i tracklisty do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Wcześniejsze odcinki cotygodniowego przeglądu premier z USA znajdziecie w kategorii Premiery tygodnia

Polo G - Young N Dumb (Official Video)

Lecrae, 1K Phew - One Call (Official Video)

"Running Numbers" Berner ft. Cozmo (Official Music Video)

Styles P & Havoc Of Mobb Deep - Nightmares 2 Dreams (New Official 4K Music Video) (Prod. Havoc)

polski rap gówno
w końcu o prawdziwym rapie. polo g spoko płyta, lil peep x harry fraud super, 3 kawałki robią lepszą robotę niż ten ostatni pośmiertny album. khalida i nardo wick sprawdzę
Glop
No jak zwykle nadworny znawca gówna który pisze że w końcu coś o prawdziwym rapie, dziecko naprawdę brakuję ci dużo wiedzy na temat rapu słuchaj dalej sobie gówna bo na tym na pewno się znasz.
Lil sqqa
Super artykuł!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>