Polo G przerabia "Smooth Criminal" Michaela Jacksona w nowym singlu!

video
dodano: 2021-11-13 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Hall Of Fame" przekroczyło w ostatnich dniach miliard odsłuchów na Spotify - to nie przypadek, bo trzeci album w dorobku Polo G to jeden z najciekawszych materiałów tego roku, który od czerwca nie schodzi mi ze słuchawek. Dlatego też nie mogę się doczekać kontynuacji, tego co miało być wersją deluxe a przerodziło się tak naprawdę w drugie pełne danie - "Hall Of Fame 2.0" pojawi się 3 grudnia i zawrze 14 nowych numerów. Póki co dostaliśmy promujący go singiel, który jeszcze przed premierą narobił zamieszania.

Na filmikach z koncertów mogliśmy bowiem usłyszeć, że młody reprezentant Chicago wziął na warsztat klasyk Michaela Jacksona, przerabiając go zarówno w warstwie muzycznej jak wokalnej. "Bad Man (Smooth Criminal)" to przeniesienie klasyka Jacko w nowoczesne brzmienie (choć z 80s'owymi naleciałościami), follow-upy na refrenie i soczyste kanonady technicznie poskładanych linijek na zwrotkach. Krótko (poniżej 2 minut), ale konkretnie. Jak dla mnie siedzi - a Wy co uważacie?

Na koniec klipu znajdziemy też podziękowania dla rodziny i zarządców praw Michaela Jacksona, którzy pozytywnie odebrali chęć odświeżenia utworu oraz pomogli w ogarnięciu kwestii prawnych. Polo G ma też nadzieję, że jego muzyczny ukłon "dołoży małą cegiełkę do pamięci o dorobku i legendzie najwybitniejszego artysty wszech czasów"

Polo G - Bad Man (Smooth Criminal) [Official Video]

polski rap gówno
dobrze, że o tym napisaliście, świetny kawałek. czekam na hall of fame 2.
90'S
Jak dla mnie osobiście średnio to wypada ale wiadomo rzecz gustu mi to tak sobie siada na pewno dupy nie urywa są lepsze rzeczy do sprawdzenia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>