Białas o płycie dla Bonusa RPK: "Wszyscy pracowali za darmo"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-01 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Białas wraz ze startem preorderu płyty "Murem za Bonusem" opowiedział o tym, jak ewoluowała koncepcja projektu oraz jak wszyscy zaangażowali się w nią nie myśląc o kosztach.

"Deklarując wsparcie dla Bonusa w maju zeszłego roku, sam nie spodziewałem się, że spontaniczna składanka przerodzi się w mój pełnoprawny album. A z producenta wykonawczego, w którego rolę wcielił się sam Bonus – wejdę w rolę głównego wykonawcy. Wszyscy goście, producenci, graficy i autorzy wideo, których można liczyć w dziesiątkach, pracowali za darmo, często z własnej inicjatywy i to właśnie im chciałbym w imieniu swoim, Bonusa i jego rodziny podziękować" - napisał Białas.

Na płycie pojawił się przekrój raperów z różnych stron sceny, m.in. Peja, Paluch, KęKę, Mata, Bedoes, Kizo, Pezet, Ero czy Słoń. Tracklistę i preorder albumu znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych. Cały zysk z albumu wesprze Bonusa i jego rodzinę.

Poniżej mocno antysystemowy numer "AU", który Białas nagrał z Sokołem, a pod nim przypominamy w formie screenów z social-mediów jak cała scena wspierała Bonusa w ramach inicjatywy #muremzabonusem gdy zapadł kontrowersyjny wyrok w sprawie.

Białas x Sokół - AU

Galeria

baRRap
Chyba na darmo.
Polskimikmili
hahaahhaah ^^
cbacrew
Liczę że album będzie ostry jak maczeta.
Anonim
Pozdrawiam sfartem pozdrowieni do więzienia
Anonim
"Czyń dobro i się tym nie chwal" nabiera nowego znaczenia :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>