Peja o mixtape'ie VNM'a: "Imponujący skład, ogromna robota"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-21 15:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Już 10 grudnia otrzymamy De Nekst Best Mixtape vol.2, na którym znajduje się 63 raperów połączonych ponadpokoleniowo, w konfiguracjach łączących różne światy. VNM podzielił się osobistą refleksją po ukończeniu prac nad projektem, a parę ciepłych słów dorzucił od siebie doświadczony w wydawniczych maratonach Peja.

VNM opublikował screen z serialu "Squid Game" ukazujący zmęczonego Oh Il Nama i opatrzył go następującym komentarzem:

"To ja po jutrzejszym oddaniu De Nekst Best Mixtape 2 do tłoczni. This shit crazy - przez ostatnie parę miesięcy autentycznie czułem się ‚spoko’ jedynie pierwszą minutę po przebudzeniu jeszcze zanim mózg zaczął w pełni działać tylko myślał sobie „aaaleee przyjemnie, to była dobra kima” po czym wraz z każdą kolejną minutą przypominał sobie rzeczy, które nad nim wiszą - zwrotki, aranże, poprawki do aranży, mixy, poprawki do mixów, okładka, tłocznia, maile, smsy, telefony, wetransfery, mesendżery, audiocalle, videocalle, deadline’y, pieniądze i serio - stworzenie którejkolwiek z moich solowych płyt, złotych czy nie złotych to przy tym mixtapie pieprzony PIKUŚ. Będąc osobą przepadającą za samotnością byłem w ciągłym kontakcie z 62 artystami (na tejpie jest 63 bo jestem jednym z nich i siebie też miałem „do ogarnięcia” haha umówmy się) i było to dla mnie tak wyczerpujące doświadczenie, że raczej nie podejmę się już tego nigdy więcej, chyba, że miałbym za to gwarantowane pół bańki to jeszcze mógłbym się zastanowić bez kitu. Niemniej jestem w ch** dumny, że mi i De Nekst Best udało się dopiąć ten projekt do końca w TAK KRÓTKIM CZASIE bo od pierwszych telefonów do artystów do mixtape’u w tłoczni minęło 9 miesięcy, that’s our baby! Kurde nawet dzisiaj na firmowym callu z DNB spytałem wspólników „ej nie słyszycie jak w kontekście oddania tejpu do tłoczni zmienił się mój głos i ogólny nastrój?” - powiedzieli, że nie za bardzo ich to interesuje bo mamy robotę do zrobienia haha i nie winię ich za to bo wciąż każdy z nas ma jej W CH**, ale sam fakt, że zadałem to pytanie sprawił, że poczułem się lepiej :) Kończąc moje płomienne przemówienie - zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach albumy w wersji fizycznej kupuje się raczej kolekcjonersko niż użytkowo więc tym bardziej jestem i będę wdzięczny każdej osobie, która zamówi swój fizyczny egzemplarz De Nekst Best Mixtape 2 doceniając nasz szalony wkład pracy w to wydawnictwo bo bezsprzecznie jest to największy i najdroższy projekt jaki powstał spod szyldu De Nekst Best więc jeśli chcesz odmłodzić gościa z fotografii to odwiedź sklep De Nekst Best i zamów ten preorder :) Dziękuję wszystkim za uwagę, nowe klipy wkrótce, let’s go!"

Wśród komentujących znalazł się Rychu Peja, który przekazał krótkie, ale konkretne propsy: "Trochę się narobiłeś. Imponujący skład. Ogromna robota. Pierwszy tel od Ciebie odebrałem w marcu, więc odpoczynek się należy z urzędu zasadniczo pobieżnie cytując klasyka:)"

Przypomnijmy, że Peja to jeden z 62 gości - na albumie znajdziemy też m.in. Liroya, Pyskatego, Mesa, Te-Trisa, Zeamsone, Kabe, Gurala, Bilona, O.S.T.R.'a czy Opała. Szczegóły wraz z preorderem znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych a poniżej przypominamy oba dotychczasowe single oraz dołączamy wpis V'a.

WdoWa, Siles, FonTam, Pono - Wymiana (prod. Gibbs)

22:49 29
Sporo
Stefan
Z szacunku do Ciebie ściągnę ten mixtape.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>