Drake vs Kanye West - konflikt przybiera na sile, a Andre 3000 publikuje oświadczenie

Drake i Kanye West od momentu większych zapowiedzi najnowszych płyt odświeżyli swój stary konflikt, który w zasadzie eksplodował przy premierze "Dondy" i "Certified Lover Boy". Najpierw Drake zdissował Kanye w goścince u Trippie Redda, potem West opublikował w sieci adres domowy autora "CLB", później Kanye "zalał" rodzinne Toronto Drake'a billboardami promującymi "Dondę", na co szef OVO w końcu zareagował ostrzejszym ruchem. Raper zleakował w swoim radiu nieopublikowaną wcześniej i zapowiadaną kooperację reprezentanta Chicago z Andre 3000, w której Kanye dissuje Kanadyjczyka. Członek OutKastu zareagował na to wydarzenie specjalnym oświadczeniem podkreślając, że nie chce być częścią tego konfliktu.W sobotę Drake puścił utwór Kanye i Andre "Life Of The Party", gdy był gościnnie DJ-em w audycji Sound 42. W swojej zwrotce West dissuje szefa OVO, natomiast Andre 3000 składa hołd własnej mamie, prosząc Dondę West by ta przekazała jego rodzicielce wiadomość. Three Stacks zareagował na ten leak oświadczeniem i podkreślił, że nie chce być częścią tego beefu.

"Parę tygodni temu Kanye poprosił mnie o dogranie się do albumu 'Donda'. Zainspirował mnie pomysł złożenia muzycznego hołdu dla swojej mamy. Czułem, że odwołanie się do mojej mamy, która odeszła w 2013 roku, będzie dobrym dopełnieniem konceptu płyty. We dwóch straciliśmy mamy." - tłumaczy Andre3000.

Numer nie trafił na album, a członek OutKastu nie miał pojęcia o tym, że zwrotka Kanye tak naprawdę jest dissem - w momencie gdy się dogrywał nie było tam jeszcze wersów skierowanych do Drake'a.

"Szkoda, że kawałek ukazał się w taki, a nie inny sposób, i że dwóch artystów, których kocham, są skonfliktowani. Chciałem zagościć też na 'Certified Lover Boy". Chcę po prostu pracować z artystami, którzy są dla mnie inspiracją. Mam nadzieję, że będę mógł pracować z Kendrickiem nad jego albumem. Bardzo chciałbym pracować z Lil Babym, Tylerem, The Creatorem i Jayem-Z. Szanuję ich wszystkich." - kończy Andre.

Poniżej załączamy wspomniany leak oraz oświadczenie Andre3000.

reklama
Marcinnn
Niezła kurwa z Kanye Westa. Wrzucać diss, gdy kolega w tym samym kawałku wspomina mamę.
heh
Raper ? on nigdy nie byl nie jest i nie bedzie raperam tak samo jak drake i kanye west... Przykro mi lecz jesli ktos mysli inaczej to albo ma 15 lat albo jest fanem quebo (ktory tez nie byl nie jest i nie bedzie raperem) albo media spolecznosciowe wyzarly mu mozg. Panowie robia pop wiec prosze nazywac sprawy po imieniu bo to zenujace sie robi ze kazdego nazywacie juz "RAPEREM" Dla was to juz kazdy jest raperem panowie... ja rozumiem praca jak praca ale nazywajmy rzeczy po imieniu
Anonim
Andre nie jest raperem?
nie
Nie, nie jest a co ? Dla Ciebie jest bo lil wayne ma wers ze "rapuje jak andre 3000' ?
Anonim
Nie jest bo jakiś anonimowy kmiotek z neta tak powiedział błahahaha wyjdź na dwór dobrze Ci to zrobi Jasku
XD
Ahahahahaha. Czy ty jesteś na jakiejś rencie?
90'S
to kto według Ciebie jest raperem wymień chociaż pięciu
El
Mleko pod wąsem nie zakrzepło dobrze, jeśli takie bzdury piszesz
Komsi
Gdyby nie Andre nie byłoby polskich raperów, których tak słuchasz
Stara Tedego
Jak kanye west nie jest raperem to lepiej mi powiedz kto był w paryżu w takim razie
Noreaga
Andre nie jest raperem buhahahah. Ale typy. No quebo rozumiem pop Drake też.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>