Producent Sokoła na "Dondzie" - raper chwali się osiągnięciem kolegi

Premiera długo wyczekiwanej "Dondy" już za nami, więc fani zaczęli już dogłębnie analizować i komentować dzieło Kanye. Na albumie znalazł się też akcent ciekawy dla polskich słuchaczy - producent współpracujący z Sokołem, który zaczął z nim współpracę jeszcze w czasach działalności WWO, brał udział w produkcji jednego numeru na nowej płycie Westa."Mój wieloletni kumpel, producent wielu moich kawałków (WWO feat Małolat - Kochać życie, Sokół i Marysia Starosta - W dół brzuchem, Czarna biała magia, Reszta życia, Polowanie na zło, Spotkanie, Cynamon, Sokol feat. Pono - Dwie kochanki, Miód i cukier), pochodzący z Niemiec Shuko, współproducentem na płycie Kanye Westa - DONDA kawałka Pure Souls. Jaram się." - pisze Sokół na swoim Facebooku.

Przypomnijmy, że Shuko ma też na koncie współpracę z takimi artystami jak Jedi Mind Tricks, Keith Murray, R.A. The Rugged Man, Talib Kweli czy Cro.

reklama
Anonim
No i co z tego? To nawet nie polak a jastrząb się podnieca jakby tam feat. nagrał. Czego się spodziewać po typie co se wkręcił że jest znany na cały świat i postawił stronę z info o sobie po angielsku.
immortal tech
Kurwa jaka pozerka. Obudził się. Przecież Shuko jest zasłużonym producentem w Niemczech. Działał już wcześniej z timbalandem, ludacrisem, kodakiem i czołowymi raperami w DE.
a
To spoko, że kolejny news o producencie i znowu ksywka ledwo widoczna, ledwo wstawiona. Broń boże nie podawajcie ksywki w nazwie tak jak robicie to w przypadku każdego newsa.
Mirek Satan
JOE MAMA

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>