Sentino zapowiada na ten rok jeszcze trzy płyty

video
dodano: 2021-07-23 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 13)

Sentino po wielu aferach i szumie medialnym, jaki wybuchł wokół jego osoby zajął się wydawaniem muzyki. Raper póki co wypuścił trzy krążki - typowo trapowe "Czary Mary", drillowego "Fenixa" i sięgającego po latynoskie brzmienia "King Sento". Jak się okazuje, Alvarez ma w planach nagrać kolejne trzy płyty i zamknąć rok z sześcioma projektami na koncie.Nadchodzącym krążkiem rapera ma być "Aporofobia", który będzie nagrywany w profesjonalnym studiu - poprzednie tegoroczne płyty Sentino zostały nagrane w jego domu. Oprócz tego, raper planuje wypuszczenie boxa, który będzie zawierał wszystkie części "Zabójstwa Lirycznego" oraz nową EP-kę, "Epilog". Na koniec roku, jeśli wszystkie plany wypalą szef Sicarios przygotuje dla fanów szósty materiał.

Premiera "Aprofobii" wstępnie planowana jest na 14 października, a klimat płyty ma być zbliżony do pierwszego "Zabójstwa Lirycznego".

Źródło: Hype

***

Tagi: 

reklama
polski rap gówno
niech on sobie nagrywa, ale do szuflady bo oprócz pajaców co mają 15 lat i znają tylko polski rap i to dla nich jakaś nowość ten łak to nikt na to nie czeka. fani prawdziwego rapu czekają na płytę Drake’a i Kanye.
Dominacja Satryryczna
Biedak - na zdjeciach gucci srucci, a nie stac go nawet na mastering...
mcck
Weź przestań nagrywać po Polsku i nie używaj tego języka.
Reventon
Człowiek maszyna. Sentino topka w PL bez dwóch zdań.
Sicarios
Król jest jeden, król Sentinooo !!!
Jedenasty
Jak to mówił Dedis w nucie Biznesmeni : Poprzedniej płyty nie kupiłem a ten następną mi wpycha
krul sentino
Top pl
Patryk L.
Logo gucci wielkie jak jego kompleksy. Zaprzepaścił swoją karierę w Niemczech, a miał potencjał. W Polsce już kompletnie zrobił z siebie pajaca, chyba nikt nie może traktować poważnie kłamliwego gościa z takim zaburzeniem osobowości
XY
I tu masz rację całkowitą w Niemczech zaprzepaścił swoje 5 minut a rzeczywiście miał potencjał wystarczy posłuchać jego pierwsze albumy naprawdę są ok, ale w Polsce kompletnie odjebało mu wolę zapamiętać Sentino z jego pierwszych albumów.
XZ
Widać po tych 6 komentarzach, że dzieci nie znają twórczości artystycznej Sentino chociaż ja osobiście nie jestem wielkim fanem go w Polsce znają tylko jego polskie albumy bo wcześniejsze produkcje tzn w j.niemieckim tj.2002: Kunst des Krieges, 2006: Ich bin deutscher Hip Hop,2012: Stiller Westen i mixtape'y 2005: Sentino’s Way – Fall und Aufstieg, 2005: Sentino’s Way II – La Vida Locano, 2007: Sentino … und stolz design, wasza wiedza na temat Sentino zaczyna się na albumie Zabójstwo Liryczne a kończy się na ostatnim albumie King Sento kurwa znaleźli się wielcy fani Sentino oczywiście wyłączając te dziecko polskie rap gówienko bo ten zna się na temacie tyle ile zje czyli nic.
NSX
wszyscy mamy internet i wszyscy znamy jego dyskografie
X
człowieku nie każdy ma internet czy Facebook, i nie każdy zna dyskografię Sentino a na ostatnie słowo nie wszyscy lubią niemiecki rap.
Anonim
Płaczecie że sentino zły a to nadal dużo poważniejszy człowiek niż malik.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>