50 Cent o DaBabym: "Nauczę go wszystkiego i opowiem o swoich błędach"

Parę dni temu DaBaby na swoim Instagramie umieścił wspólne zdjęcie z 50 Centem. Raper podziękował za spotkanie z weteranem sceny, a ten zdradził, że ich współpraca będzie dużo bliższa."Wdzięczny za wiedzę. Nie mogłem trafić na lepsze źródło. Teraz patrzcie jak wprowadzam to w życie." - pisał DaBaby pod zdjęciem.

W komentarzu Fiffty podzielił się dłuższą wypowiedzią.

"Straciłem Pop'a zanim zdążył osiągnąć wielkie rzeczy, ten tutaj już je osiągnął, a dodatkowo mnie słucha. Nauczę go wszystkiego i opowiem o swoich błędach, aby nie popełniał takich samych i był lepszy niż ja. TO JEST HIP HOP!" - dodaje.

50 Cent był producentem wykonawczym pierwszej pośmiertnej płyty Pop Smoke'a, który przez wielu za życia został ochrzczony nowym Fifftym ze względu na swój chropowaty wokal.

Tagi: 

Killarmy
Człowiek najlepiej uczy się na swoich błędach. A tak na marginesie to 50cent jest strasznie przereklamowanym raperem. Tak samo jak Eminem. Fakt mają sporo fanów. Ale taki Nas, Biggie, Ice Cube, Xzibit Wu Tang, czy Eazy-e są dużo lepsi.
Gnur
50 król
immortal tech
Nie wiem ile masz lat, ale człowiek najlepiej uczy się na cudzych błędach, większość osób może nawet robić te same błędy wielokrotnie, nie wiedząc dlaczego im się nie udaje. Dlatego słuchanie tych ludzi, którzy osiągnęli to co ty chcesz osiagnąć i czytanie książek to najszybsza droga. A nie poświęcanie lat życia by dojść do podobnych wniosków. No rozśmieszyłeś mnie koleżko nie powiem. OK. 50 cent jest bardziej biznesmenem aktualnie, ale Eminem? Wymienieni przez ciebie raperzy są świetni ale na pewno nie lepsi od Eminema.
Anonim
Dokładnie nic dodać nic ująć
polski rap gówno
bardzo dobrze napisane, ale zamkniętym głowom nie wytłumaczysz
X
napisała jeszcze większa zamknięta głowa z jaskini polskie rap gówienko wracaj tam gdzie twoje miejsce do jaskini.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>