DaBaby zapowiada debiutancki album

video
dodano: 2019-09-25 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Tegoroczny Freshman po sukcesie hitowego "Suge" i licznych kooperacjach m.in. z J. Colem czy Post Malonem zapowiada swój debiut "KIRK", który ukaże się już w ten piątek. Album promuje klip do otwierającego płytę kawałka "Intro".

Dotychczas DaBaby był kojarzony z zabawnymi, wręcz komediowymi linijkami. Jego nowy singiel uderza w dużo poważniejsze tony i zapowiada zmianę stylu artysty.

Nazwa albumu wzięła się od nazwiska 27-letniego rapera. Wśród gości usłyszymy m.in. Migosów, Kevina Gatesa i Chance'a The Rappera.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

DaBaby - Intro (official music video)

Tagi: 

LIL SQQA
szczerze gdyby nie ten bit i jakiś pomysł na siebie to by był dobry kocur , a tak to MOIM ZDANIEM to wszystko jest wtórne niczym on się nie wyróżnia no, może tylko łańcuchami na szyi ,na prawdę czy nikt nie robi dobrej muzyki , ciekawej i z pomysłem na siebie ?
Fero
Zgadza się, wszystko już się strasznie powtarza, wszystko w stylu Migosów.. Wyróżnia się za to Tyler The Creator, on ma pomysł na siebie, niekonwencjonalny styl. Igor miażdży.
FRU
Igor miażdży! Zgadzam się, zajebiscie mi zjadła ta płyta. Od dechy do dechy. Ten numer tez dobry. Pierwszy raz słucham gościa i pewnie płytę tez sprawdzer. Od razu jak tylko przeczytałem jego ksywe to w głowie mi sie pojawił napis Da Bush Babees! Da Bush Babees polecam jak ktoś nie zna. To jest taki strzał, że koniec.
FRU
Siadła *
Jakiś zart
Przecież on duka nie rapuje. Świat tego na prawdę słucha?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>