Jeezy dissuje 50 Centa i Freddiego Gibbsa w nowym singlu

video
dodano: 2020-11-19 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Snowman postanowił podgrzać atmosferę przed premierą sequelu klasycznego "The Recession" nowym singlem "Therapy For My Soul". W tracku opatrzonym soulowo-trapowym podkładem, raper skierował parę linijek w kierunku 50 Centa oraz swojego byłego podopiecznego, Freddiego Gibbsa.

Pierwszemu oberwało się Freddiemu. Jeezy odniósł się do wypowiedzi byłego podopiecznego z czerwca tego roku, kiedy Gibbs powiedział, że Snowman jest legendą, ale niestety jest muzycznie nieaktualny. Reprezentant Atlanty ma za złe Freddiemu jego słowa oraz, że ten opuścił jego wytwórnię, po zainwestowaniu w niego dużych pieniędzy, a teraz go krytykuje, mimo danej szansy. Gibbs odniósł się do tych linijek na Twitterze, gdzie napisał, że Snowman musi się bardziej postarać, by go sprowokować.

Kolejnym, w którego Jeezy skierował linijki był 50 Cent. Raper z Nowego Jorku skrytykował kiedyś Snowmana za zerwanie kontaktów z członkami organizacji przestępczej BMF, gdy jeden z nich opuścił więzenie. Jeezy wyśmiał 50 Centa, za to, że ten próbuje podważyć jego street credit, mimo, że sam jest "instagramowym klaunem".

Poniżej możecie posłuchać całego numeru promującego "The Recession 2".

hahaha
Oj jezzy prosi się o 2gie The Truth lmao
Anonim
Wczoraj to widziałem i myślałem że o tym mogli byście napisać a pewnie nie napiszecie a jednak jest, props. Z tym BMF to jeśli dobrze pamiętam było coś że 50 w ich imieniu poganiał gości żeby oddawali kasę którą wisieli jednemu z BMF, który nie dawno wyszedł z pudła, nie wiem właśnie czy min. Jeezy nie został przez 50 ponaglony ale mogłem coś pomieszać.
hahaha
tak chodziło o Big Meecha. 50 kazał żeby Jeezy oddał hajs bo go dojadą.
polski rap gówno
"Go dig your partner up, nigga, bet he can't say shit, And if you looking for the kid, I'll be in Zone 6"
hahaha
"I know it's hard for you to sleep knowing you killed your homeboy You left his son to be a bastard, won't even raise your own boy"
CTE
I'm so icy! and you not icy at all (Aye!) Your jewelry look like it came out the middle of the mall This is eskimo shit, little nigga you's a snow cone(Daaamn) You're in over your head, pocketbook boy go home
s.
Zapomniałem o nim. Zajebiscie nawija.
Snowman
Klasyczek

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>