Freddie Gibbs i The Alchemist wydadzą wspólny album! Mamy klip "1985" i szczegóły

Po wspaniale przyjętym krążku "Bandana", zgodnie przez krytyków okrzykniętym jednym z najlepszych albumów 2019 roku (roku?! Wszech czasów!), Freddie Kane wraca z kolejnym projektem, tym razem w duecie nie z Madlibem, a z inną żywą legendą - The Alchemistem! Freddie i ALC już w 2018 roku współpracowali przy okazji albumu "Fetti" nagranego razem z Curren$ym, teraz przyszła pora na duet.

W rozwinięciu świeżutki klip do numeru "1985", a także pełen pakiet szczegółów odnośnie niespodziewanego LP.

Wspólny album rapera z Indiany i kalifornijskiego producenta nosić będzie nazwę "Alfredo" i trafi do nas już... jutro, w piątek 29 maja! Gościnnie Gibbsa na mikrofonie wspomogą m.in. Rick Ross, Tyler, The Creator czy reprezentanci ekipy Griselda.

Okładkę i pełną tracklistę znajdziecie w naszym dziale premier

Pod spodem kontynuujący motyw filmowych, komediowych scenek Freddiego teledysk "1985", a także nasze zeszłoroczne popkillerowe wywiady z obu Panami - zarówno Freddiem, jak i The Alchemistem. 

Freddie Gibbs & The Alchemist - 1985 (Official Video)

Freddie Gibbs - interview: "Bandana", Madlib, Nipsey Hussle, 2Pac, Scarface, meaning of zebras

The Alchemist - wywiad: "Prodigy odnalazł mnie, gdy czułem się zagubiony" (Hip Hop Kemp 2019)

Freddie Gibbs & The Alchemist - 1985 (Official Video)

Salah
Ten Gość jest mega niedoceniany.... Według mnie jeden z najlepszych lirycznie w 21 wieku. Tymczasem w mainstreamie mamy wielu gości rapujących tak samo i w takim samym stylu... NBA young boy czy Polo G brzmą zupełnie tak samo i mają po 80 mln wyświetleń a Freddie Kane to według mnie dobry następca Tupaca. ... Bandana album 21 wieku zresztą mamy również świetną Pinate z przed kilku lat. .. SixNine mógłby buty czyścić Gibbsowi. Świat jest dziwny.
KDE
Sam sobie odpowiedziałeś i masz 100 procent racji. Mainstream jest dla głupków, a że wiekszość to głupki, więc nie ma co się spinać.
Alergeek.com
Yup, to samo dotyczy właściwie każdego aspektu życia obecnie. To co popularne zdecydowanie nie jest najlepsze, choć większość nadal tak sądzi. Aannywaaayy, "Alfredo" świetny, zgodnie z oczekiwaniami!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>