Boldy James & The Alchemist - drugi album duetu po 7 latach!

Parę lat temu dużo szumu w podziemiu narobił świetny album "My 1st Chemistry Set" niejakiego Boldy Jamesa - gracza reprezentującego Detroit i nurt ciężkiego, ulicznego rapu. Niemały wpływ na sukces albumu (który to album zapewnił Boldy'emu miejsce w dowodzonej przez Nasa wytwóni Mass Appeal Records) miał archtekt jego brzmienia - człowiek-orkiestra The Alchemist, którego szerzej chyba przedstawiać nie trzeba....

Siedem lat później panowie ponownie łączą siły w intrygująco zatytułowanym projekcie "The Price of Tea in China". Gościnne pojawili się tu tacy gracze jak Freddie Gibbs, Evidence, Vince Staples czy Benny the Butcher.

"Cena Herbaty w Chinach" to 12 numerów po brzegi wypełnionych opowieściami z mrocznych ulic Motor City, na beatach niezawodnego Ala Mamana, który zwykł z sampli czynić złoto. Nie wiem, jak wy, ale ja już wciskam "play".

Okładkę i tracklistę płyty znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych

Przed wysłuchaniem albumu warto sprawdzić też przystawkę w postaci EPki "Boldface", którą Al i Boldy wypuścili w grudniu.

Dobrze się też składa - mamy bowiem dla Was także małą niespodziankę. Na ostatnim Hip Hop Kempie udało nam się namówić Alchemista na wywiad - zobaczycie go już w tę niedzielę na Popkillerze! Stay tuned!

Pod spodem mała zajawka w postaci klipu "Scrape the Bowl" z Bennym the Butcherem:

Boldy James feat. Benny The Butcher "Scrape The Bowl" Produced by The Alchemist

...
AL' zawsze r..pierdalal swoimi chemicznymi produkcjami i podejsciem do calej kultury . Tyle lat... Nigdy nie sprzedał sraki za drobne. Jego kazdy bit to jest kosa. CZEKAMY NA WYWIAD ! ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>