Wini nie porozmawia z Eldo: "Podejrzewam, że gardzi moim programem"

Jakiś czas temu Eldo skrytykował udział Winiego w Lech Hip Hop Polish Music Awards, czyli nowej gali rozdania hip-hopowych nagród. Mimo, że uwaga Eldoki była lekko chybiona, Wini zaprosił rapera do wspólnej rozmowy w ramach swojego programu. W najnowszym odcinku cyklu "Zdaniem Winiego" prowadzący poinformował, że rozmowa z warszawskim weteranem nie dojdzie do skutku.

"Wini prowadzący galę wręczenia nagród muzycznych, to mniej więcej tak, jakby galę 'sportowiec roku' prowadził Najman…" - komentował Eldo, podczas gdy Wini wspiera wydarzenie jedynie promocyjnie, jako jeden z aktorów w serialu towarzyszącym inicjatywie.

Po tym, Wini wyraził chęć rozmowy z Eldo w ramach swojego programu.

"Zrozumiałem to jako taką uszczypliwość w moją stronę, że jestem beznadziejny jako raper. Tak mi się zrobiło troszkę przykro na końcu serduszka, bo wiadomo, że każdy chce być chwalony i takie uszczypliwości małą przykrość sprawią, ale trzeba przyjąć krytykę. Ja bardzo chętnie się umówię z tobą Eldo, żebyśmy sobie porozmawiali o hip-hopie i w ogóle o twojej muzyce. Odezwę się do ciebie – będę teraz w kolejnym tygodniu w Warszawie – może znajdziesz czas żeby się spotkać i porozmawiać. Zawsze od mądrzejszego się fajnie czegoś nauczyć – oczywiście mówię tutaj o tobie jako o tym mądrzejszym. Tak więc jeśli znajdziesz czas, to ja się chętnie z tobą umówię i sobie porozmawiamy. Jeśli nie znajdziesz lub nie będziesz miał na to ochoty, to oczywiście też to zrozumiem, zakładam, że jesteś zajętym człowiekiem, masz wiele innych ciekawych rzeczy do roboty. Ale może będziesz tak sympatyczny i będziesz miał dobry dzień i będziesz chciał porozmawiać z Winim." - mówił były właściciel StoproRap.

W najnowszym odcinku "Zdaniem Winiego" Wini poinformował, że rozmowa niestety się nie odbędzie.

"Eldoka nie zaszczyci nas swoją obecnością, ponieważ nie było go w Warszawie, ale nawet gdyby był, to i tak by do mnie nie przyszedł. Bo nie, podejrzewam, bo gardzi moim programem. Szkoda, trudno. Nie będziemy mieli okazji porozmawiać, powymieniać się naszymi opiniami. Trudno, będą inni, fajni rozmówcy." - informuje Wini.

Tagi: 

Anonim
Wini na propsie, wyluzowany, odpowiedź na poziomie a spięty eldo pewnie ma teraz ciężkie dni i gul mu skacze bo jego partia przegrała w Rzeszowie, pewnie dlatego taki agresywny xd
Hahaha
Wini na propsie? Ten idiota nic nie wnosi do hip hopu. Eldo jak by nie patrzeć to miał duży wkład w tą kulturę.
Ejh
…w TĘ Kulturę

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>