Onar zapowiada nowy album! Kizo i Kabe w pierwszym singlu

video
dodano: 2021-06-09 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

3 lata po wydaniu ostatniego albumu Onar powraca z nowym solowym krążkiem, "Achtung". Wraz z zapowiedzią płyty otrzymaliśmy singiel "Kortyzol" z gościnnym udziałem Kizo i Kabe. Podkładem do kawalka zajęli się SecretRank i Szwed SWD.

"Kawałek 'Kortyzol' pisałem w bardzo dziwnym czasie, który nastał dla nas wszystkich. Osobiście źle znosiłem ograniczenia, brak normalnego kontaktu z ludźmi i zakazy robienia czynności, które były dla mnie jeszcze przed chwilą zwykłą codziennością. Izolacje, depresje, straty – to wszystko było wokół mnie, ale nie chciałem o tym opowiadać w dołujący sposób, na smutnym bicie. Wręcz przeciwnie, chciałem dać sobie i innym pozytywną energię” – tak o swoim najnowszym singlu mówi Onar.

„Kortyzol” to mocny, bangerowy utwór, który mimo pozytywnego brzmienia, nie traktuje o sprawach prostych i przyziemnych. Jak sam Onar mówi - inspiracją do jego stworzenia była otaczająca naszą rzeczywistość pandemia, która zamknęła ludzi w domach i wywołała smutki, depresje oraz wszelkie głęboko schowane demony. Na albumie nie zabraknie utworów w innych klimacie, raper postawił przy jej tworzeniu na zróżnicowane brzmienia. Jego premiera planowana jest na wrzesień.

Tagi: 

Anonim
Kurde no chciałbym w końcu coś pozytywnego napisać o pl ,,rapie" ale się nie da. Onar ma jakieś tam resztki mojego szacunku, nawet bym ten album może sprawdził z ciekawości ale pierwszy singiel i na feat. kabe i kizo to ja dziękuje, szanujmy się. I nie chodzi mi o to że to newschoole tylko po prostu whacki i farmazoniarze.
S.
Onar to już ledwo co dzwięki z siebie wydaje, jak by miał głos zaraz stracić. Nie czaje tego zapraszania kizo gdzie popadnie...
JJ
No i jak tu się nie zgodzić z tobą człowieku, dla mnie Onar jest dobrym raperem od czasów Płomienia 81 z ciekawości sprawdzę jego nowy album ale rzeczywiście singiel z tymi wackami to ja też dzięki może nie będzie tak źle trzeba poczekać na jego nowy album zobaczy się.
Chwila
Kizo - to nawet nie sprawdzam.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>