Szpaku odwołuje trasę koncertową z powodu koncertowych obostrzeń

Pisaliśmy wam o decyzji Kaliego o rezygnacji z grania koncertów tego lata. Na podobny ruch zdecydował się Szpaku, któremu również nie podobają się rządowe obostrzenia.

"Od niemal półtora roku obserwuję zmieniające się restrykcje oraz pojawiające się nowe – niedorzeczne i niełatwe do zinterpretowania przepisy prawne. Granie dla ludzi, którzy siedzą na wyznaczonych ponumerowanych miejscach to nie jest formuła koncertowa, którą kocham. W sytuacji, gdy na stadionach czy w kościołach przebywać mogą tysiące ludzi, obostrzenia dotyczące wydarzeń są dla mnie niedorzeczne i niezrozumiałe. Chcę dawać z siebie na scenie 100% i czuć Waszą energię. W związku z tym podjąłem smutną decyzję o odwołaniu wszystkich ogłoszonych koncertów." - pisze raper. - "Czekam, aż sytuacja wróci do normy i będziemy mogli spotkać się na normalnych koncertach. Obiecuję, że cały ten czas poświęcę pracy w studio, co zaowocuje dopracowanym, najlepszym w mojej działalności muzycznej albumem."

Inną osobą, której nie podobają się rządowe rozwiązania jest Włodi, który poinformował, że nie zagra na żadnym koncercie czy festiwalu, który będzie dostępny jedynie dla osób zaszczepionych.

Tagi: 

Komsi
XDD i dobrze nikt nie będzie płakał z tego powodu
prep
Szczerze dziękuję
JJ
prawda zgadzam się a tak poza tym szpaku posłuchaj sobie kawałka z 2012 Neek The Exotic feat. DJ JS-1 - Real Deal Hip-Hop to jest esencja prawdziwego HH a nie twoje wycie pseodo raperze.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>