Kali zdradza, dlaczego nie zagra żadnego koncertu tego lata

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-06 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Już niedługo koncerty, jak i niektóre festiwale powrócą do naszej rzeczywistości, co powinno cieszyć większość słuchaczy. Mimo tego, obostrzenia związane z nimi budzą sporo kontrowersji, szczególnie te dotyczące osób zaszczepionych i nie zaszczepionych. Kali, nawiązując do tej sytuacji, zdradził, kiedy jego fani mogą spodziewać się jego koncertu.

"Pomimo, że zawiesiłem działalność artystyczną, chciałem zagrać dla Was w tym roku choć jedną sztukę na wysokim poziomie produkcyjnym, ale stwierdziłem, że koncert zagram dopiero w wolnym świecie, o ile jeszcze taki kiedyś powróci. Artyści, wspierający agendę szczepionkową są dla mnie skończeni. Tyle. Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli." - napisał artysta na swoim Facebooku.

Nie tylko Kali ma zastrzeżenia, co do obostrzeń. Również zespół Kult i jego lider, zdobywca Złotego Popkillera na ostatniej gali, Kazik wyrazili sprzeciw wobec polityki koncertowej.

"Grupa KULT nie bierze udziału w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni. Apartheidowi mówimy zdecydowanie NIE. CHCEMY ŁĄCZYĆ, A NIE DZIELIĆ." - pisze zespół w oświadczeniu.

Tagi: 

reklama
nrd
słusznie
Jego sprawa
Nie chce zarobić kasy, inni zagrają. Żadna strata
Pares
Nie kasa jest najwazniejsza pizdo a honor!
Anonim
Honor i kali dobre urojenia. Po drugie mi nie przeszły nie raz dużo łagodniejsze komentarze a tu zwykłe obrażanie przechodzi. Ale czego się spodziewać po fanach pana real Qanon souljah
Matii
Czekam na koncert w chuj mam nadzieję że się kiedys zobaczymy mistrzu tzremaj się
Anonim
Szu szur szur aka. real Qanon souljah. No i dobrze nie będzie małolatom w głowach mieszał tymi swoimi farmazonami. Łeb sprany od ćpania i on oficjalnie wyzywa jakieś tam piosenkarki od tępych suk i że promują illuminati czy coś a sam wierzy w reptilian i pewnie w płaską ziemię też.
Bogumiła
Nie wiem co chłopie brałeś ale bierz pół, albo odstaw wogole to w pizdu
Hehe
Spoko idea, nawet spoko,zamiast tego idzcie posluchac muzyki nie recytacji tego samego tekstu od 20 lat xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>