Janusz Walczuk i Young Igi "chcą w Warszawie Amsterdam" - kolejny singiel z debiutu Janusza

Trzeci singiel z legalnego debiutu Janusza Walczuka to numer dotyczący legalizacji marihuany, który zahacza również o problem alkoholizmu . W "Amsterdamie" udzielił się Young Igi, a za jego produkcję odpowiada Pedro.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Anonim
Ch będzie nie Amsterdam, naród jest za głupi nawet na takie coś jak jest w DE, tam niby nielegalna ale jest luz. Co się dziwić jak za zniesieniem kar jest niby 60% a 40% przeciw, a jednocześnie 40% jest za a 60% przeciwko legalizacji. Pogratulować. Chyba że to badanie było na 1000-10000 osób to wtedy nic z niego nie wynika ale jednak. W tym regionie z weedem jest gorzej tylko na Białorusi i długo się to nie zmieni. Co się dziwić jak oni medyczną tak załatwili że najpierw była afera że to wcale nie leczy, a teraz niby jest ale tak jest że drogo i często ciężko dostać. A jak milicja Cię złapie z medyczną to zanim się wyjaśni zdążysz 48h przesiedzieć. Nie wiem kto to jest wgl ale dobrze, niech takie pioseneczki powstają może powoli się społeczeństwo uświadomi, powinno być więcej czegoś takiego. Kiedyś były grube jointy ale to oszołomy religijne zniszczyły.
s.
Niestety, taka smutna prawda ale jednak jest jakiś promyk nadziei. Jest w sejmie jakaś komisja(czy jak to tam się zwie) ds. legalizacji. Mops o tym w weed weeku wspominał. PS. Kawałek mi nie leży.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>