Sokół gościem na nadchodzącej płycie Peji

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-04-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

5 lat po numerze "Salute" z albumu RPS "DDA" weterani polskiej sceny ponownie spotkają się na jednym tracku. Sokół zagości na nadchodzącym solo Peji "Ricardo". Peja poinformował o tym dziś na swoim fanpage'u i jak mówi, wybór daty nie jest przypadkowy.

"Dziś Międzynarodowy Dzień Dzieci Ulicy. Również i o tym zdarzyło nam się rozmawiać z Wojtkiem na przestrzeni ostatnich lat. Cytując Piha 'Co gdyby nie rap' nie mamy złudzeń, że nasze drogi mogłyby się mocno skomplikować gdyby nie zajęcia, które wypełniły nam czas, w którym doszliśmy do tego etapu co teraz. Często słuchacz wskazuje samych raperów jako ludzi, którzy potrafią wygrać życie mimo niesprzyjających okoliczności (wyjątkowych) na samym starcie. Nie mi to oceniać uważam jednak, iż formuła Run from the Streets (która rozwinąłem na płycie Ski Składu w utworze 'Po to żeby dzieci miały...') w postaci zdrowej oceny sytuacji, własnych wyborów i priorytetów znacznie pomogła mi zmienić swoje realia. Zatem zamiast dramatycznego finału mamy nadzieję na lepszą przyszłość czego życzę wszystkim dzieciakom, którzy zostali w biegach startowych jak ja i Wojtek 25 lat temu. Pamiętajcie, że nadzieja umiera ostatnia. A dziś po raz kolejny Wojtek Sokół gości na moim albumie towarzysząc mi podczas tej drogi." - pisze Peja.

Sokół zagości w numerze "Kierap".

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Dziś Międzynarodowy Dzień Dzieci Ulicy. Również i o tym zdarzyło nam się rozmawiać z Wojtkiem na przestrzeni ostatnich...

Opublikowany przez Peję Slumsa Attacka Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

Tagi: 

Killarmy
Sokół i dziecko ulicy hahahaha. Może panowie jakąś wspólna reklama?
o ja cie...
Resortowy Wojtuś to za parę srebrników dogra sie Michałowi Wiśniewskiemu czy Zenkowi Martyniukowi i nie nazwie tego obciachem tylko "otwartą głową" albo "szerokimi horyzontami". Potem zareklamuje wódkę dzieciom i młodzieży (wszak to grupa docelowa jego słuchaczy i tylko młodzi ludzie nabierają się na jego farmazony) w kraju gdzie alkoholizm codziennie zbiera ponure żniwo. Uszaty, brawo ty!
Anonim
Właśnie miałem napisać że Peja to każdy wie, ale uliczny jastrząb to beka z lekka. Powiedzmy że chce dobrze i tyle.
DMX2021
Sokół za srebrniki wszędzie się pojawi.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>