Słoń: "Bisz zamiata wszystko i wszystkich"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-07 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Słoń to jeden z tych raperów, którzy bacznie śledzą scenę rapową, wciąż łapiąc z niej inspiracje. W nowym wywiadzie podzielił się ksywkami dwóch MC, którzy robią na nim duże wrażenie.

Gdy w trakcie live'u ze studia Rapnews dzwoniący fan zapytał jak Słoń postrzega siebie na tle konkurencji jeśli chodzi o inteligencję i wiedzę to poznański raper wskazał, kogo najbardziej ceni w tym zakresie:

"Myślę, że wysoko stoję, jeśli chodzi o zasób słów, czy ogólną wiedzę. Są takie osoby, których słucham i robię się przy nich taki 'tyci'. I sobie myślę: 'Ja pie**olę, jak oni na to wpadają?'. Przykładowo, taką osobą jest Bisz – on jest taki dobry, że jest aż za dobry. Ten typ robi technicznie, lirycznie takie rzeczy, że ja puszczam jego kawałki i muszę pauzować, bo się wku**iam, jestem zazdrosny. On zamiata wszystko i wszystkich" - powiedział Słoń, dodając też "Jest jeszcze jedna osoba, szkoda, że tak mało nagrywa – ma ksywę Golin. On jest takim kotem, że to jest koniec".

Poniżej przypominamy nasz najnowszy wywiad z Biszem, a także jego wystąpienie po odebraniu nagrody za Album Dekady na gali Popkillery 2020. Przypominamy również niedawny Magazyn Popkillera z udziałem Słonia a także rozmowę Słonia w Rapnews, w której padają powyższe słowa.

Tagi: 

Nom
Też tak myślę
Konon
Zgadzam się w 100% Golin kozaku!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>