Peja gorzko o OLISie: "Sprzedaż pada na cyce"

dodano: 2021-02-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wyniki OLIS'u co tydzień rozgrzewają dyskusje, kryją też jednak tajemnicę w jednym ważnym elemencie - liczb sprzedaży. Tak jak listy w Stanach wzbogacone są dokładnymi wynikami sprzedaży fizycznej i przeliczonych streamów, tak u nas informacja ta nie jest podawana. Można zastanawiać się jakie nakłady potrzebne są by wejść do top 10, mało jednak mówi się o niższych miejscach - teraz odniósł się do tego w gorzkim komentarzu Rychu Peja.

Na facebookowym profilu Poznanskirap.com pojawiła się informacja, że EP-ka Peji "AR-15" wróciła do top 50 na miejscu 45, do czego w komentarzach odniósł się sam raper, pisząc: "Cienki ten olis jak barszcz. Sprzedaż pada na cyce. Żeby wrócić do 50-tki z kilkoma sztukami limitki, które zostało na sklepie <mindblown> Ludzie mają coraz mniej pieniędzy co oczywiście zrozumiałe. Artystów czeka druga i trzecia fala kryzysu. Nie twórczego ale finansowego :/"

Wczoraj ukazał się też najnowszy klip Peji promujący "AR-15" - "Paradoks Szympansa". Prezentujemy go poniżej, a pod spodem przypominamy niedawny szczery wywiad, który z Rychem przeprowadził Hirek Wrona.

Tagi: 

Anonim
Artysci sobie poradzą. Wydasz z 10epek Rychu i nie narzekaj. Co mają powiedzieć zwykli ludzie którzy stracili prace.
Anonim
Hirek wpadłem na pomysł, żeby uratować polski hip-hop, aby zapomnieć o tym co się z nim stało w obecnych czasach można stworzyć stronę z najlepszymi instrumentalmi klasyki polskiego rapu jest tego bardzo dużo i każdy z podziemia będzie mógł dogrywać do nich swoje teksty bez teledysków i mordy na ekranie remix bez hajsu bez promocji czysta muza ewentualnie graffiti breakdance deska itp. nie dla zysku olewając komere tylko dla prawdziwej zajawki. Minęła już moda można sprawdzić ilu zostało na hip-hopowych wodach co było już nie wróci, ale po latach rap znowu może stać się niezależny niestety raperzy umierają są tylko ludźmi, ale bity nie muszą wciąż są żywe słuchacz może je uratować.
elodddd
Bez sensu taki komentarz, gość stwierdza fakt. Też nie każdy artysta jest na każdego artysty poziomie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>