Alberto spotkał się z Solarem, by wyjaśnić słowa o SBM

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-21 17:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Niedawno do sieci wyciekł screen rozmowy słuchacz z Alberto, w której raper obraził ekipę SBM. Członek GM2L postanowił załatwić sprawę w najlepszy możliwy sposób, więc spotkał się wczoraj z Solarem, by to wyjaśnić. Panowie szybko doszli do porozumienia.

"To się nie udzielaj szczylu bo chuj wiesz o życiu, dalej słuchaj pseudo mafii SB." - pisał Alberto w rozmowie ze słuchaczem, który jako pierwszy podniósł temat SBM, krytykując słowa rapera, że "zdominuję polską rap grę".

Po wycieku screena do sieci podopieczny Malika postanowił szybko wyjaśnić sprawę, więc spotkał się z Solarem, by z nim o niej porozmawiać.

"Dzięki całej tej sytuacji mieliśmy przyjemność się spotkać po około sześciu latach, porozmawiać i ponownie zbić pionę. Pozdrówki dla Solara i całego składu SBM." - napisał Alberto pod wspólnym zdjęciem z szefem SBM.

Solar również spropsował podejście autora "Dwutaktu": "Mega spoko zachowanie ze strony Alberto. Okazuje się, że nie miał nic złego na myśli, szanuje i proposuje naszą działalność, wiec podjechał wyjasnić sprawę na gorąco. Pozdrówki i piona SBM GM2L."

Galeria

Tagi: 

polski rap gówno
o tym właśnie mówię, wielki gangster w necie, ale na żywo to przeprasza i „wyjaśnia o co mu chodziło”. pajacerka
mordo weź...
ale ty naprawde nie łapiesz że to muzyka jest tylko? że to wizerunek? w jakim ty świecie żyjesz? Naprawde myślałeś że prawdziwi gangsterzy nagrywają piosenki? Gangster to gangster, raper to raper mordo
polski rap gówno
lil reese half time rapper, full time trapper. powiedz to bambusom z chiraq. dlatego w polsce nie będzie nigdy gangsta rapu tylko przyspiewki fejków albo patusów spod bloku
Ma rację chłop
Drill w Chicago: szczegóły zabójstw w tekstach, teledyski na grobach zabitych, disrespect przeciwników do kwadratu. Drill w Polsce: Mordo to jest tylko muzyka, sorry, że tam ten tego na ciebie napisałem na fejsie.
Eastzzzz
C-Bo, Tray Dee, Da Unda Dogg, X Raided itp itd. W ogóle nie ma raperów-gangsterów.
GRUBY78
WIELKI GANGSTER Z PONTONU WE WŁOSZECH ALBERCIK.
Nic dodać nic ująć
xD
Kupsztajn
Marek Marek Marek ... Żugulagidugi agu bad boj Marek Marek Marek Tututututu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>