Alberto o udziale w Fame MMA i nadchodzących ruchach muzycznych

Raper, który wdarł się na naszą scenę za sprawą sensacyjnego "Dwutaktu", odpowiedział na parę pytań fanów w nowym instagramowym Q&A. Wśród tematów znalazła sie domniemana walka na Fame MMA oraz muzyczne plany rapera na najbliższe miesiące. Oprócz tego członek GM2L wspomniał o swoich muzycznych początkach.

Plotki o udziale Alberto w Fame MMA pojawiły się w zasadzie chwilę po premierze "Dwutaktu". Wiele osób podejrzewało, że taka walka jest już przyklepana, jednak, jak się okazało, jest zupełnie inaczej.

"Nie będzie walki, bo po pierwsze najpierw chcę wydać EP-kę, a po drugie obecnie ich na mnie nie stać." - napisał Alberto.

Po tym media podchwyciły temat, co skłoniło rapera do sprostowania swoich słów: "Mordeczki posłuchajcie! Widzę, że dwuznacznie mnie zrozumieliście, jeśli chodzi o Fame MMA. Napisałem, że ich nie stać, ponieważ dla mnie wartość to nie tylko pieniądze. Jaka by to nie była suma, to i tak nie wziąłbym udziału, z całym szacunkiem dla Wojtka Goli. Powód jest prosty, aktualnie skupiam się głównie muzycznie i z tego powodu nie wezmę udziału w nadchodzących galach. A później czas pokaże. Pozdro i z fartem."

Nie zabrakło też tematów około muzycznych. Podopieczny Malika zapowiedział w tym miesiacy trzy nowości, w tym swój kolejny singiel, "Z Bratem Zarabiam Papier", na produkcji Olka, z gościnnym udziałem Josefa, któy pojawił się już na "HUCPIE" Kaliego i Majora. W lutym otrzymamy natomiast singiel innego podopiecznego szefa GM2L, Bibica, w którym również udzielił się Alberto. Numer będzie nosił tytuł "Panamera Porsche", a jego produkcją zajął się 730Purp. Premiera EP-ki autora "Dwutaktu" przewidywana jest na ten rok. Raper zapowiedział, że ma też do zaprezentowania spory wachlarz umiejętności, nieograniczający się wyłącznie do drillu.

MC wspomniał również o swoich początkach w muzyce, które sięgają ponad 10 lat wstecz: "Ponad dekadę temu już pisaliśmy teksty i nagrywaliśmy rap z podwórka. Wszystko miało swój początek w Sulejówek Miłosna."

Poniżej dostępne jest pełne Q&A, z którego dowiecie się m.in. co Alberto myśli o Jongmenie, Intruzie czy Filipku lub o możliwości nagrania wspólnego numeru z Kizo.

Galeria

Tagi: 

Anonim
Polska 2021 - gimby odkryły że istnieje drill. Gratuluję. W polsce żaden drill nie istnieje i jakieś gadanie jakiegoś Alberto tego nie zmieni elo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>