The Game powraca z muzycznej emerytury i przygotowuje nowy projekt

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-20 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Przed premierą "Born 2 Rap" w 2019 The Game zapowiadał, że album będzie jego ostatnim, a sam raper uda się na muzyczną emeryturę. Jak wskazuje jednak jego manager, autor klasycznego "The Documentary" przygotowuje dla fanów nowy projekt i być może powrócił do nagrywania nowej muzyki.

Manager Game'a, Wack 100 udzielił niedawno wywiadu portalowi AllHipHop, gdzie zdradził parę szczegółów dotyczących nadchodzącego materiału rapera oraz wytłumaczył, czemu uważa, że reprezentant Zachodniego Wybrzeża nigdy nie odejdzie na emeryturę.

"Personalnie uważam, że Game nigdy nie przejdzie na emeryturę, bo moim zdaniem nie wie jak. Niedawno przygotował coś dla fanów, bo odczuł, że tego potrzebują. 30 numerów, które będą tworzyły coś na wzór playlisty. Nazywamy ten projekt '30 for 30'." - mówi manager artysty. - "Z drugiej strony nigdy nie wiesz jak będzie z Gamem. Wiem, że chce sam zająć się managmentem i podpisać paru artystów, ale też ma swoje domowe studio. Nie wierzę, że jest stanie przechodzić obok niego codziennie niewzruszenie."

Czy na playliście "30 for 30" znajdą się nowe numery? Tego nie wiadomo, ale dowodem na to, że The Game nie odwiesił całkowicie mikrofonu na kołek był jego zeszłoroczny singiel z Lil Waynem, "A.I. With The Braids". Numer jednak nie był zapowiedzią żadnego projektu, a hołdem dla koszykarza Allena Iversona.

Fot. @young_sandi

Tagi: 

Elosss
The game to kozak!!!!
s.
Ciężko mi było uwierzyć w ten koniec kariery. Born 2 Rap dupy nie urwało ale było kilka zajebistych traków, czekam na więcej. PS Te A.I. też zajebiste, game właśnie leci jak piszę. Aaa i ten nowy album wiziego też zajebisty, chyba pierwszy, który mnie jego wyciem nie męczy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>