Saful zapowiada album na przyszły rok! ReTo gościem w nowym singlu

Ruchy Safula na polu muzycznym znacznie ucichły po premierze serialu "Ślepnąc od świateł". Dopiero w tym roku raper opublikował solowy singiel "Cyberreal", który jest pierwszą zapowiedzią jego solowej płyty. Dziś otrzymaliśmy drugi numer, "LC500", z gościnnym udziałem ReTo. Jego produkcją zajął się duet Sampler Orchestra. Dowiedzieliśmy się również, kiedy możemy spodziewać się płyty członka Dixon37.

Krążek Safula ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku. Początkowo miał być wydany przez Asfalt Records, jednak zanim zaczęła się jakakolwiek współpraca, artysta zdecydował, że wyda album samodzielnie. Póki co promują go poważniejszy "Cyberreal" oraz dzisiejszy, luźniejszy "LC500", który pokazuje umiłowanie rapera do samochodów.

„Singiel napisałem po tym jak pierwszy raz usiadłem w LC500 i poleciałem nim w miasto - totalnie zakochałem się w tej furze. Z ReTo poznałem się na koncercie Avi'ego, złapaliśmy wspólny lot i postanowiliśmy zrobić coś razem, a że akurat brakowało mi czegoś wtedy w tym numerze to nadarzyła się świetna okazja.” – tak Saful podsumowuje pomysł na utwór i gościa.

Co ciekawe za reżyserię i scenariusz do klipu odpowiada sam raper, a w jego realizacji pomógł mu &sensi.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Saful feat. ReTo - LC500

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>