Smolasty jako "Ghetto Playboy" - preorder i klip z Bałagane i Kabe

"Ghetto Playboy" to trzeci singiel Smolastego promujący album o tym samym tytule. Gościnnie w numerze pojawiają się Kaz Bałagane oraz Kabe, a za produkcję odpowiada Pedro. Dziś startuje również sprzedaż limitowanego preorderu.

Najnowszy album "Ghetto Playboy" to zdecydowanie najmocniejszy materiał od Smolastego jaki do tej pory ukazał się na rynku. Jest to powrót do rapowych brzmień, z których Smolasty znany był na początku swojej kariery. Artysta odkrywa przed słuchaczami prywatne tematy pokazując oblicze jakiego nie znaliśmy. Na albumie pojawi się wiele realtalkowej treści oraz mocniejszych brzmień w klimacie r'n'b.

Projekt graficzny wydawnictwa to praca Frozen a za zdjęcia odpowiada Wojtek Koziara.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

SMOLASTY ft. KAZ BAŁAGANE, KABE - GHETTO PLAYBOY (Official Music Video)

Jacob Jacob
Już sam tytuł przyprawia mnie o ironiczny uśmiech pod nosem.. Ja wiem że rap ewoluuje, granica między kiczem a czymś wartościowym sie przesuwa ale wyobraźcie sobie jakieś 10 lat wstecz lub woęcej że raper samozwańczo ogłosił by sie Ghetto Boy'em... Kaz Bałagane na plus, bit jest genialny ale ten kicz bijący z tytułu utworu poprostu odrzuca... Mniemanie niektórych osób o sobie? Nie wiem.. Może inne myślenie, wzorce niż kiedys? Nie mam pojęcia ale nie nie nie!
Anonim
Ghetto playboy dobre xd Ciekawe gdzie on w pl ghetto widział na filmie chyba.
Nie słucham hh
Ja powiem inaczej. Śmiejecie się z kołtunów i rocka, a np taki System Of A Down po 15 latach przerwy, w związku z sytuacją w rodzinnym kraju z partyzanta wydaje nowy kawałek, który rozp...a i ma przesłanie. A teraz macie to co powyżej. Przecież obiektywnie rap i hip hop powinien być nośnikiem nastrojów społecznych. Najpopularniejsza muzyka w kraju, zasięgi, sprzedaż.... ZERO przekazu. Dramat. 100 razy więcej szacunku do szarpidrutów, grających po garażach i piwnicach, którzy wypowiadają rzeczy, których wasi "raperzy" nie mają jaj ogarnąć w kawałkach za to brylują na Instagramach itp. Przykro patrzeć jak taka muzyka, która ma w sobie taką siłę zeszmaciła się jak nie wiem co. A większość nazywa to "rozwojem". Wstyd P. S pozdro dla podziemia, bo tylko tam można trafić na perełki. Pozdrawiam, były słuchacz rapu.
s.
no przykre...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>