Peja znów w klasycznej odsłonie - singiel z legendą Nowego Jorku!

W ostatnim czasie Peja odważnie wjechał w nowe brzmienia, na nowym EP "AR-15" ma jednak prezent dla fanów głodnych starego vibe'u. Mowa o pierwszym singlu pt "Zwiększamy zasięg", w którym pojawiła się legenda nowojorskiej sceny, pionier rapu opisującego uliczne realia - Kool G Rap.

Członek Juice Crew jest wskazywany jako jeden z najbardziej wpływowych graczy w historii - teraz skrzyżował mikrofony z Peją na bicie Magiery, co przywołuje nam klimat starych nagrań Rycha. W naszym Dziale Premier Płytowych znajdziecie tracklistę całej EP-ki z gośćmi.

Poniżej przypominamy też niedawne Q&A Peji, w którym raper odpowiadał na pytania o "AR-15", wpis Kaliego dotyczący zakończenia kariery, a także relacje z Paluchem, O.S.T.R.'em i Borixonem.

Peja/Slums Attack feat. Kool G Rap - Zwiększamy zasięg (prod. Magiera)

Galeria

Nasir Jones
No takie colabo to rozumiem.Szkoda tylko,że za jakiś czas Rysiek znowu na featuringu u jakiś you tuberów.
Anonim
Jak doszło do kolaboracji z KGR? "@koolgrappromo ・・・ Bookings/Collaborations inquiries regarding Kool G Rap contact 》 MGMT@KOOLGRAP.COM"
Anonim
Fajnie, tylko nawet jeśli to u Decksa pewnie doszło tak samo.
Anonim
Jasne, że tak. Tylko beka z tego co napisał Rysiu, że: "swój pozna swego" Równie dobrze mógłbyś ty z nim nagrać albo pani z warzywniaka
Real HH 90
Najfajniejsze że doszło a jakim sposobem to już inna sprawa a tutaj takie pytanko z innej beki niech ktoś wymieni choćby jednego rapera z PL oprócz Peji który nagrał kawałek z Kool G Rapem? Znalazłem osobiście trzy takie fakty NNFoM (Siwski i Tykshta) - Keep It Live Ft.Jeżozwierz, Kool G Rap, Pih, RPS, Dj Decks - Kool G Rap / Paluch / Śliwa -Toksyczne otoczenie / Toxic environment, i Dziki - Pod Prąd feat. Popek, Kool G Rap a tak poza tematem ilu ludzi w PL wie że istnieje taki raper jak Kool G Rap który był w Juice Crew, miał duet z Dj Polo jest to żyjąca legenda z Queens, Kool G Rap miał wpływ na innych raperów tj: The Notorious BIG, Eminem, Jay-Z, Tajai z Souls of Mischief, Vinnie Paz z Jedi Mind Tricks, Steele z Smif-N-Wessun, Havoc z Mobb Deep, Rock z Heltah Skeltah, Mc Serch z 3rd Bass, Termanology, Black Thought z The Roots, MOP, Ra Rugged Man, Bun B z UGK, Rah Digga, Rza, Ghostface Killah i Raekwon z Wu-Tang Clan, Lady of Rage, Big Pun, O.C. D.I.T.C., Memphis Bleek, Kurupt, Pharoahe Monch z Organized Konfusion, Action Bronson, i Twista i na pewno dla wielu innych.
Jprdl
Jakbyś zaczął oszczędzać na mefedronie i innych zabawkach to sam mógłbyś nagrać z G Rapem.
Anonim
Innych już raczej nie ma. A Dj Decksa z paluchem nie odpale chyba że ktoś zrobi wersję bez palucha. A ile osób w pl wiem że istnieje Kool G, pewnie tyle samo co wie że istnieje jakiś 22gz, Pop Smoke, Yo Gotti czy Jeezy bo słuchają właśnie takich paluchów i innych farmazonów.
Sportowy świr
tak nawiązując do feat-ów OSTRy kiedyś nagrał kawałek z legendarnej już ekipy Juice Crew Craigiem G. Ogólnie było kilka nagrywek z ikonami rapu ze Stanów. Jeru the Damaja nagrał z Ryśkiem i Ostrym. Jak ja słuchałem rapu amerykańskiego (słucham nadal) końcówka lat 90-tych i lata jeszcze 2000 to było nie do pomyślenia żeby choćby jakiś jeden solidny raper ze Stanów przyjechał do nas na koncert a jeszcze coś nagrać też się to nie zdarzało. Później z czasem się to zmieniło jak rynek muzyczny przechodził kryzys po ewolucji wydawania a raczej zaprzestania wydawania płyt CD. Teraz nastały czasy youtuba i liczą sie odtworzenia.
Sportowy świr
Racja wszystkich przerobiłem raperów co wymieniłeś jednych w mniejszym drugich w większym stopniu a Juice Crew tak to legendarna ekipa swoją drogą Ostry nagrał kiedyś z Craigiem G kawałek chyba Brother on the run sie nazywa. A tacy goście jak Big Daddy Kane, Masta Ace czy Kool g rap jeśli nic o nich nie wie to znaczy że jest laikiem nie zna sie nie lubi nie słucha amerykanskiego rapu.
Real HH 90
Tylko szkoda że całe Juice Crew nigdy nie nagrało pełnoprawnego albumu nagrali tylko jeden singiel i dwa albumy kompilacyjne z 1988 i 1995 w The Cold Chillin' a tak poza tym Juice Crew w pełnym składzie wygląda następująco: Marley Marl, Roxanne Shante, Mc Shan, Biz Markie, Big Daddy Kane,Kool G Rap, Masta Ace, Craig G, Tragedy Khadafi, Grand Daddy I.U., Mr. Magic (Nie żyje), Dj Polo, Glamorous, Mc Debbie Dee, TJ Swan

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>