Robert M zdradza, kto mógł zastąpić Borixona w Gangu Albanii

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-26 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Robert M, znany również jako Rozbójnik Alibaba, udzielił niedawno wywiadu, który przeprowadził Tomasz Sarara. Producent zdradził w nim genezę powstania Gangu Albanii oraz kto był gotowy wejść na miejsce Borixona, gdy ten wahał się, czy dołączyć do projektu.

"Borixon trochę wystraszył się klimatu, więc zadzwoniłem wtedy do Bezczela i mówię do niego, że jest taki projekt Gang Albanii, że Borixon ma mieszane uczucia i czy może on by chciał do niego przystąpić. Bezczel chciał, tylko że chwilę później zadzwonił Borixon, że on jednak chce to zrobić. No i zrobiliśmy tę płytę." - opowiada Robert M.

Rozbójnik Alibaba również zdradził, że pomimo wielu wersji, to on jest pomysłodawcą projektu, a głównym zapalnikiem do jego powstania była wymiana zdań z Donatanem w mediach społecznościowych: "Pisałem coś z Ero pod postem DJ-a Frodo, i jakoś rozmowa zeszła na temat Donatana. Ja tam stwierdziłem, że jego muzyka jest prosta i zrobienie takiej muzyki to nie jest żaden problem, więc Donatan mi odpisał, żebym to zrobił."

Producent został również zapytany o powody rozpadu zespołu, jednak nie chciał odpowiadać, ponieważ nie chciał wyciągać brudów na zewnątrz.

Poniżej możecie obejrzeć cały wywiad.

***

Liroy: "Antyterroryści aresztowali mnie na scenie w trakcie koncertu!" (Tourbus S02E01)

reklama
brx
a te brudy to po prostu podział hajsu. dziękuję pozdraiwam.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>