chillwagon z follow-upem do "Baywatch" w drillowo-wakacyjnym singlu

"david hustlehoff" to kolejny singiel chillwagonu, promujący nadchodzący drugi drop, a w kawałku na drillowym bicie słyszymy Żabsona, Kizo i ZeThę. O dziwo, po raz pierwszy od dłuższego czasu w numerze nie udzielił się założyciel grupy, Borixon. Podkład wyprodukowali BAHsick i NoFuk. Klip został nakręcony przez Koozę na Krecie podczas ostatniej wycieczki zespołu.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

chillwagon - david hustlehoff

reklama
Anonim
2020, w polsce odkryli że istnieje drill, gratuluję. Po drugie prawdziwego drillu w pl nigdy nie będzie, że ktoś sobie weźmie podobny beat to nie znaczy że to drill.
o ja cie...
Ale to jest słabe... Ja pier... Żapsą i ten kizio jakie to są lamusy to ja nie mogę. Dwa największe wacki na scenie. Kompletnie nie kumają podziału rytmicznego kawałka. Zero głosu, zero flow, zero techniki, zero pomysłu na kawałki. Niedojeby pierdolone. Ten trzeci jak wjeżdża ze swoją zwrotką to zjada ich jednym wersem i słychać różnicę kilku poziomów.
s.
Może inaczej bym dobrał słowa ale trudno się nie zgodzić :) Ten ZetHA faktycznie dobry jest, tylko czasem wyje na tunie za dużo.
Krytyk literacki
Kto tego slucha ? 0 przekazu 0 dobrych rymow 0 ciekawych rozkmin teledysk z dupy , robiony w paincie Tak serio , to jest tragiczne, powtarzalne i nudne jak dla mnie 2/10

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>