chillwagon ujawnia zwycięzców drugiej edycji chillwagonchallenge

W nowym vlogu ekipy, Borixon zakończył pewien etap chi22wagoncha22enge, w którym wskazał 3 zwycięzców akcji, wyłonionych z 11 wyróżnionych.

Zwycięzcy drugiej edycji chillwagonchallenge będą mieli okazję nagrać kawałki z członkami zespołu lub z całym, a możliwe, że też w przyszłości dołączenie do ekipy, jak to miało miejsce w przypadku Olszy. Wyróżnieni natomiast zagrają na specjalnym koncercie na Polish Hip-Hop Festival, tak jak przy pierwszej edycji.

Pierwszym zwycięzcą został Tomasz, którego track "DNA" był jego pierwszym nagranym w życiu, a on sam na co dzień nie zajmuje się rapem, a jazdą i sztuczkami na hulajnodze oraz ma dopiero 17 lat. Drugim zwyciezcą, a w zasadzie zwycięzcami została ekipa SOSO, która w zeszłym roku zaczęła zdobywać uwagę pod nazwą 2020, jednak przez taką samą nazwę nowego labelu m.in. Taco Hemingwaya czy Chwiała, musiała ją zmienić.

Co do trzeciego zwycięzcy, tu Borixon postawił na ciekawy patent przy wyborze. Raper postanowił zaprosić wyróżnionych uczestników poprzedniej edycji i za pomocą ich głosowania wyróżnić trzeciego zwycięzcę. Wybór padł na Veriego, autora kawałka "Klops Dla Ziomów".

Ponadto Borixon ogłosił współpracę chillwagonu z warszawskim sklepem Grail Point. Wspołpraca ta będzie polegała na tym, że w momencie, gdy wystartuje preorder drugiego dropu chillwagonu, w Grail Poincie każdy będzie mógł się przyjrzeć z bliska jak on wygląda. Również w dzień premiery dropu w sklepie odbędzie się specjalny event.

Córka Borixona odbiera nagrodę za chillwagon (Popkillery 2020)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>