asthma jednak nie w MaxFlo? Rahim komentuje

dodano: 2020-11-04 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Obrazowo i dojrzale ujmująca kwestie społeczno-polityczne "centrala" skupiła uwagę słuchaczy na asthmie - pisaliśmy Wam już, że młody raper z Bielska-Białej nawiązał współpracę z MaxFloRec, zapowiadając na 2021 swój debiutancki album. Jak się jednak okazuje, w temacie nastąpiły zmiany.

Przedwczoraj na fanpage'u Sajko pojawił się post, odnotowujący fakt, że 'charakterystyka bloku' (ostatni singiel asthmy) pojawiła się na Spotify ze stopką wydawniczą informującą o licencji Def Jamu. Natomiast z opisu klipu zniknęła informacja o płycie szykowanej z MaxFlo.

O komentarz poprosiliśmy Rahima: "asthma w ubiegłym tygodniu odezwał się do mnie z informacją, że album, który przygotowuje ma być mocno antysystemowy, w związku z czym chciałby wydać go jednak niezależnie i samodzielnie bez wiązania się z labelem" - powiedział nam szef MaxFlo, który jednak nic nie wiedział o ewentualnym związaniu z Def Jamem - "Takie informacje pierwszy raz zobaczyłem tak jak Wy - na internetowych grupkach i fanpage'ach. Nic mi nie wiadomo o współpracy asthmy z Def Jamem".

Z czym wiąże się więc owa notka dystrybucyjna na Spotify? Czy asthma dołączył finalnie do Def Jamu czy też postanowił wydać album samodzielnie, a z wytwórnią dogadać jedynie na minimalnych zasadach dystrybucji? Poprosiliśmy asthmę oraz Def Jam o odniesienie się do całej sytuacji, na razie nie dostaliśmy jednak odpowiedzi zwrotnej. Pozostaje więc czekać na więcej informacji, jak i na sam materiał, który ma szanse być jednym z ciekawszych debiutów 2021.

asthma - charakterystyka bloku prod. nolyrics

eywa
Nikt nie informował o rzekomym podpisaniu umowy z MaxFlo. Ta informacja chyba mocno naciągnięta, nie sądzicie Popkiller?
doRahu
To K2 może nawijać o czym chce a inni artyści mają mieć cenzurę wydając w MaxFlo? No hate
Joł123
Ale nie było nigdzie info o zwiazaniu asthmy z maxflorec oprocz tej fotki na ig. Pewnie się pospieszyli oboje z rozgłaszaniem tego a potem wyszła lipa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>