Włodi o "Skandalu": "Dokument powinien zamknąć ten temat"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-28 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Włodi pojawił się ostatnio w studiu RapNews, gdzie w wywiadzie został zapytany o jakieś wspomnienie z Chadą oraz odczucia wobec filmu "Skandal. Ewenement Molesty". Raper opowiedział genezę poznania się z reprezentantem warszawskiego Grochowa oraz wyjaśnił, czemu film powinien zamknąć dyskusję wobec debiutu Molesty.

"Autor skupił się na wątku, że zespół istniał zrobił coś znaczącego, a potem się rozpadł i dalej nie pociągnął tego wątku. Bardzo dużo już powiedziano o płycie 'Skandal', Moleście i uważam, że ten film jest uwieńczeniem. Chciałbym, żeby ten temat był już zamknięty. Można pozbawić tej płyty i tego, co ona osiągnęła tej godności, jak za dużo będzie się o tym mielić. Ta płyta zrobiła, co miała zrobić, my również – to jest 22 lata po tym, dajmy spokój tej płycie. Niech sobie gnije z godnością w świecie fundamentów hip-hop’u. Uważam, że ten film powinien już zamknąć temat, tak mi się wydaje." - mówi Włodi.

Jeśli chodzi o wspomnienie z Chadą, Włodi opisał w jaki sposób dołączył do ekipy: "Brat cioteczny Tomka – Fryzjer, jeździł z nami na desce. Powiedział do nas: 'Wy tam już napier* kawałki, ja mam brata ciotecznego na Grochowie, dobra morda, z nami by się zakolegował. Przyprowadzę go' – przyprowadził i Tomek został. Od tego momentu był już u nas. Potem z Kaczym stworzyli Proceder…"

20 LAT "SKANDALU" MOLESTY - wspominają Włodi, Sokół, Pono, Fu, Kosi, Ras... (Popkiller.pl)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>