Paluch zdradza tytuł, okładkę i klimat nowej płyty

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-26 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na początku minionego weekendu Paluch ujawnił, że już w środę otrzymamy kolejny singiel z nowej płyty, a wraz z nim start preorderu. Dziś raper pokazał fanom okładkę nowego albumu oraz zdradził jego tytuł.

Nowe LP Palucha będzie nosiło tytuł "NADCIŚNIENIE". Do tej otrzymaliśmy jeden singiel, "Drugi Brzeg", na bicie Worka i Moody Scrag'a. Drugi numer promujący album będzie nosił "Kaszel".

"Jak większość moich poprzednich albumów, tematyka będzie się trzymała konceptu w oparciu o tytuł krążka. 'OKO' było typowo osiedlowe, 'Złota Owca' trochę o wygrywaniu życia, 'Czerwony Dywan' podsumowuje showbiznes. Nadchodzący album według mnie jest mocno życiowy. Jaram się nim." - pisze Paluch o klimacie nowego krążka.

Wiemy też, że preorder płyty będzie zawierał sporo dodatków, a nabyć go będzie można na stronie BOR Shop.

Okładka oraz wczorajsze Q&A Palucha (w którym odpowiada na pytania odnośnie albumu) w załączonej galerii poniżej. Dołączamy także Q&A z ubiegłego tygodnia, w którym raper również opowiedział krótko o nowym albumie, a do tego wypowiedział się na temat Szpaka, Eldo, Kabe, Alberto czy Wiśni Bakajoko

Galeria

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>