Gedz i Paluch podłączają "Wenflon"! Start preorderu "Staminy"

Po świetnie przyjętej "Bohemie", Gedziula wraca z kolejnym, dawno zapowiadanym projektem "Stamina". Wraz ze startem preorderu płyty otrzymaliśmy emocjonalny singiel "Wenflon", w którym gościnnie udzielił się Paluch. Numer wyprodukował sam Gedz, natomiast klip wyreżyserował Adrian Obręczarek.

"Wenflon"
jest pierwszym trackiem ze "Staminy", który pojawi się na jej podstawowej wersji. Wypuszczone do tej pory "Urwis", "Gehenna", "ONIGIRI" i "Chcx Chcx" będą jedynie bonus trackami. Płyta ukaże się 20 listopada.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Gedz - Wenflon ft. Paluch (Official Video)

Tagi: 

reklama
Ja cię...
Dosyć...żenujące. Niesamowite, że takie autotunowe stękanie, jęczenie itd. może się podobać. Nie troluje, jest to dla mnie po prostu niepojęte. Chciałbym usłyszeć to tak, jak słyszy to ktoś, komu to zawodzenie się podoba.
s.
Noo coś w tym jest :) Też nie pojmuje tego stękania i fenomenu gedza.
Popkiller
Fenomen Gedz'a dobrze wyjaśniają numery: "Kosmita", "Gdzie jest Siano", "Znvki". Zawsze go sprawdzam, bo nigdy nie wiadomo kiedy sieknie coś słuchalnego, na wysokim poziomie muzycznym, dobrze zmiksowane, po prostu ciekawe w formie. Nie mówię, że Gedz to raper kompletny, bo jak większość sceny - nie para się wysokich lotów treścią. Ale formę ma opanowaną, tylko kwestia wybrać jakiś numer z puli tych, które proponuje - one się od siebie różnią, jesli chodzi o klimat.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>