Otsochodzi, PlanBe, Deemz, Sarius, Qry i Trill Pem w teleturnieju RapGame!

Sportowa marka PUMA odpaliła serię video quizów RapGame, w których wzięli udział znani polscy artyści ze świata rapu. W pojedynkach naprzeciwko siebie stanęli: Otsochodzi x PlanBe, Sarius x Deemz oraz Qry x Trill Pem. Raperzy (i producent) musieli stawić czoła nietypowym, zaskakującym pytaniom i wykazać się refleksem niczym szybka i zwinna puma. Gospodarzem programu został Piotr Rogucki, tym samym debiutując w roli prowadzącego. Format RapGame przenosi nas o 20 lat wstecz, przywracając pamięć o wydarzeniach i zjawiskach związanych z wczesną epoką Internetu.

W ramach projektu powstały trzy odcinki, w których możemy zobaczyć pojedynkujących się zawodników. Quiz składa się z trzech tematycznych rund – muzyka, rekordy i różne, a każda z nich z pięciu pytań. Gracze m.in. muszą wykazać się wiedzą na temat pluskwy milenijnej, rozpiętości skrzydeł Sokoła czy rozszyfrować skrót AGD.

Specjalnie zaaranżowane studio oraz tematyka quizu nawiązuje do globalnej kampanii nowego modelu z rodziny RS - RS-2K Internet Exploring. Buty te są połączeniem modowej estetyki z początku lat 2000. z futurystycznymi elementami. Jak sama nazwa wskazuje, główną inspiracją do jego stworzenia był rozwój Internetu, który z czasem zaczął mieć ogromny wpływ na nasze życie codzienne.

Pierwszy odcinek możecie już obejrzeć na kanale PopkillerTV - zmierzyli się w nim Otsochodzi i PlanBe. Kolejne już 15.10. (Sarius vs Deemz) oraz 29.10. (Qry vs Trill Pem).

Otsochodzi vs PlanBe | RapGame by PUMA

polski rap gówno
nie wiem jak będzie w kolejnych odcinkach, ale ten to gówno
Nasir Jones
Prawdziwy MC z krwi i kości ,nie dał by się przyłapać martwy w takim programie.
Real HH 90
Bez komentarza po pierwsze co za goście po drugie prowadzący po trzecie pytania.??????
Hahahah
Tak nabijaj się z innych.Ale pewnie pisać poprawnie potrafią,w przeciwieństwie do ciebie.
Anonim
ten plan b to jakieś pokłosie young stars remika?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>